Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mikor lesz szemmel látható...

Mikor lesz szemmel látható változás?

Figyelt kérdés
Engem az érdekelne hogy mennyi idő a normális miuttán látszódik a fogyás hogy neked mennyi idő kellet gondolom kb 2 hónap de kinek mennyi meg hogy a 2 hónap sok e és már előtte is kéne látszódnia valaminek
júl. 12. 00:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Ne az érdekeljen hogy én hol járok (köszi)
júl. 12. 00:20
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Attól függ mekkora súlyából fogysz és mennyit

Én február óta fogytam 126 kg ról 108 rá,azért már van látcatja

júl. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

-30 kg-nál kezdték kérdezgetni, hogy fogytál?

De én extrém túlsúlyos voltam, úgyhogy ez mindenkinél egyéni. Aki vékony, azon 5 kg is meglátszik.

júl. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb o kilo utan kezdett. 1.5 ruhameret
júl. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 10 kg-nál kezdték el kérdezni, hogy "fogytál?" Nálam ez 2 hónap volt. Aztán 20 kg-nál már nem kérdeztek, hanem kijelentették, hogy "azta, milyen sokat fogytál". Ez +2-3 hónap volt.

90 kg-ról indultam.

Most 3 kg-t visszahíztam (fél évvel később), azt már megjegyezték 😅

júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a súlyfelesleg mértékétől függ. Én extrém elhízott voltam, -60kg körül ( 170->110) kezdték el kérdezgetni, " mintha fogytál volna egy kicsit", " baj van, beteg vagy? Olyan mintha fogytál volna" és hasonlók.

95kilónál már egyértelműen kijelentették " nagyon sokat fogytál" jellegű megjegyzések. 64 kilósan már több ismerős, rég nem látott rokon, volt osztálytársak, elmentek mellettem az utcán, nem ismertek fel. A férjem nagymamája konkrétan ( akivel az egész fogyás alatt nem találkoztam), azt hitte titokban elváltunk és a férjemnek új csaja van. Elsőre nem értettem miért mutatkozik be, hisz ott volt az esküvőnkön😂

Kisebb feleslegnél akár 5-10 kg fogyás is meglátszik.

júl. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha tartod a diétát és édességet teljesen kilövöd az életedből, akkor viszonylag elég hamar meglátszik.
júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!