Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van olyan oldal ahol 90 napos...

Van olyan oldal ahol 90 napos diétát lehet vezetni?

Figyelt kérdés
Le lehet írni mit ettem, mennyit, mikor és menüt is lehetne csinálni. Vagy oylan ahol esetleg megmondják h ezt nem így kellet volna ez jobb lett volna úgy?
2009. jan. 3. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Miert fontosabb mindenkinek az a par kilo mint az egeszsege?

Ez a dieta NEM egeszseges!

Tovabbra is azt mondom, hogy keress meg egy dietetikust, es kezdj el sportolni es jobb eredmenyeket fogsz elerni mint ezzel es egeszseges maradsz.


De csak, hogy a kerdesedre valaszoljak:

A fuzet teljesen jo erre a celra, vagy ha a nagykozonseggel mindenaron meg akarod osztani akkor nyiss valahol egy blogot, van ezermillio hely.

Azt hogy igy kellett volna vagy ugy azt meg te tudod eldonteni, te fogod erezni, meg latni ha valami nem jo, es neked kell rajta alakitani.

(Tigi)

2009. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én füzetben vezettem, csinaltam szep tablazatot, szerintem egy excel file is megteszi, vagy ahogy fentebb emlitettek, blog.
2009. jan. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
freeblog.hu
2011. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!