Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Melyik a legjobb nap?

Melyik a legjobb nap?

Figyelt kérdés
2008. dec. 25. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
A mi "nap"-unk az összes csillag közül a legjobb! Ugyanis őnélküle nem is élnénk!
2008. dec. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Az előző vagyok. :-) A feleségem azt mondja, hogy a fehérje és a szénhidrát-nap a legjobbak!
2008. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a gyümölcsnap kivételével mindegyik jó... Most tartok a felénél, de ez a karácsony horror ilyen szempontból :(
2008. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Miert gondoljatok, hogy egy ilyen-olyan fogyokura tobbet er mint a kiegyensulyozutt etrend es egykis testmozgas?

Komolyan ilyenkor legszivesebben kiugranek az ablakon...

2008. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hajrá(y)
2008. dec. 26. 14:11
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Szeretem ezeket a noi magazinos fogyokurakat, mert az olvasottsag novelese erdekeben mindenfele hulyeseget osszeszednek ketesebbnel ketesebb forrasokbol. A nep az istenadta nep meg olyan szinten benyalja, hogy orom nezni.

Es tudod mi a vicces ebben? Az, hogy ameddig masok ossze vissza esznek mindenfele tablettakat meg izebigyokat es csinaljak a noi magazinos fogyokurakat egyre csak koverebbek lesznek fogyas helyett, en mindossze atgondolt etrenddel, es rendszeres mozgassal gond nelkul fogyok, vagy eppen izmot epitek ahogy eppen akarom...

Es tudod mi a szanalmas? Az, hogy engem mindenki hulyenek nez, mert semmi varazslat nincsen reszemrol meg csodadieta, hanem en megdolgozok erte rendesen... Jaaa hogy a fogyashoz oda kell figyelni a kajara, meg mozogni kell?? Jaa hat en akkor veszek egy magaznit es 8 nap alatt 40 kilot fogyok jeee... Csak eppen ket nap mulva visszajon, de nem baj mert 2 napig konnyebb voltam... pfff Gratulalok...

2008. dec. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Igazából nem értem miért kell rögtön lehurrogni a 90 napos diétát.. Valakinek bejön, valakinek nem, mindenkinek szíve joga azzal próbálkozni amivel lehet.

Én félidőnél tartok és ez az egyetlen diéta amivel koplalás nélkül fogyok is valamit. Elhagytam vele az eészségtelen ételeket és a gyomrom sem fáj annyit... 5,5 kiló ment le eddig majnem 1,5 hónap alatt.

Lehet jönni itt a nagy szavakkal, hogy mozgás meg kemény meló meg egészséges kaja.. Ahhoz elég egy bizonyos súlyt el kell vhog érni, mert 98 kilósan sajnos az embert a konditeremből is kinézik... Szóval szerintem ne ítélkezzünk, hagyjuk meg mindenkinek a próba lehetőségét.

2008. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves elottem szolo, az irasomra reagalo:

Az a baj, hogy ezek a divatos dietak nagyreszt egeszsegtelen parasztvakitasok, es nemhogy hasznalnak meg egeszsegtelenek is joreszt.

Attol, hogy X kilo vagy meg nem kell lemondai minden sportrol!

Ott a szobakerekpar, a nordic walking, ehhez a sulyhoz ezek tokeletesek.

Nem kell csodadieta, meg varazslat!

Ki kell szamolni a tapanyagszuksegletet, ez alapjan csinalni kell egy etrendet, es osszehozni egy egyszeru edzestervet. Ennyi az egesz!

Ez ha jol meg van csinalva szepen heti 0,5-1kg ot le lehet adni, ugy hogy nem kell felni a jojo effektustol, nek kell koplalni, nem kell tablettakat beszedni, es nem kapsz gyomorfekelyt.

Napi 40-60 perc tempos seta, vagy bicaj eleg hozza, es megfelelo etrend.

(Tigi)

2008. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a 90 napos diéta, és sokan elfelejtik azt, hogy ez diéta, és nem fogyókúra. Az a "mellékhatása" hogy fogyunk. Ez a diéta megváltoztatja az anyagcserét meg mindent, és nagyon hasznos. Magas vérnyomásra is jó. Én különben ha megéhezem közbe szárított almachipset eszem. :)
2009. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem afeherjenap:DDD
2009. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!