Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van olyan oldal, ahol találok...

Van olyan oldal, ahol találok teljes 90 napra menűt?

Figyelt kérdés
Elég gáz, de most nem tudok ment összeállítani. o( mármint az lenne segítség, h ha lenne egy oldal és ott látom, hogyma meg holnap mit egyek,megveszem a hozzávalót és egcsinálom...sajnos, most magándolgok miatt nincslehetőségem sokáig netezni és bőngészni a menüket...kösziiii
2008. nov. 30. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

www.mindmegette.hu


Sztem konkrétan a 90 napra nincsen meghatározott étrend. Én ezen az oldalon keresgéltem és itt nem kevés recept meg ötlet van. De hidd el 1 hónap után magad is kitalálod hogy körülbelül mit ennél mert megkívánod aztán már csak be kell osztanod melyik nap eheted...

2008. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet kapni kimondott 90 napos diéta receptkönyvet,jó magam is megvettem már és nagyon jó receptek vannak benne.És,ami a lényeg,hogy megfizethető ételek szerepelnek benne.

Én 12 kilót fogytam ezzel a diétával most a páromon próbálom ki és az a legjobb,nem veszi észre,hogy diátés étel kerül elé,mert finom mind:)

Sok sikert kívánok!!:)

2008. dec. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jajh de jó, mi ez a könyv? Nem találom. :o( A pároddal, hogy csinálod? tekészítesz neki ebédet és azt eszi a munkahelyén is?
2008. dec. 1. 08:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy könyvem a címe Szétválasztó diéta.. a mindmegette.hu-n szup receptek vannak én már szinte csak onnan főzök.. Könnyűek és fincsik :)
2008. dec. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A könyv címe: 90 napos diéta ,ezt ha beírod a google-ba megtalálod.

Párommal nem vagyok szigorú,reggel nem eszik gyümit,de az ebéd és vacsi ugyan az:)

Már ez is elég egy pasinak:)

2008. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!