Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjem ideiglenes gyermekelhel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem ideiglenes gyermekelhelyezést kér . Megkaphatja?

Figyelt kérdés
Még nem volt meg az első tárgyalás közös lakásban élünk,én gondoskodom a gyerekekről van munkahelyem és szeretnek a gyerekeim ,de mivel férjem egy öntörvényű ember , soha nem halgatott meg ,mindig az volt amit ő akart a gyerekeim előtt megalázott még pofont is kaptam tőle ezért 18 év után válok.Gyerekeim visszont ragaszkodnak apjukhoz mert ő most elkényeteti ,minden hétvégén egy pár napra elviszi önkényesen mert engem levegőek néz,nem bírja elviselni hogy vége van.Normális nő vagyok munkahelyem van nem léptem félre ,nincs kapcsolatom Ő mindenrere képes mert azt mondta kikészít.Egész idáig félelemben éltem és már tovább nem bírom elválok.Az egyik gyerekem fél az apától és az érdek miatt akar vele maradni ,de közben én vagyok az akitől mindent kér én gondoskodok róla ha fáj a feje engem kelt fel stb, a másik gyerekem visszont egyformán szeret mindkettönket ,engem egy hajszállal jobban de ő a kedvence és fél hogy akkor apa megsértődik ha ő velem jönne hozzáteszem ő kiskorú .nem tudom elhozni a gyerekeimet és még most el akarja venni őket.De a ruháit még most is én mosom amíg ő nyaral a gyerekeimmel.Közös a tulajdon ,visszont nem hajlandó még ügyvéd előtt sem leülni és megbeszélni a gyerekeket a vagyonmegosztást ,hozzáteszem vállalkozó millió ismerőse van és mindenki szereti csak a másik arcát nem ismerik.
2010. júl. 9. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ügyvédre lenne szükséged azok alapján, amit leírsz. Ő nem az az az ember, akivel meg lehetne beszééni a dolgokat. Ha hagyod, zsarol és terrorizál a szokásos leggyengébb pontodon, a gyerekeiddel. Ne jelentsd be neki, hogy ügyvédhez fordultál. Idejében értesülni fog róla.
2010. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert ő a nagy egójú vállalkozó, akinek mindent lehet, mindent el tud érni. Hát nem!Nagy meccs lesz az biztos.Valóban fogadjál egy jó ügyvédet, aki csak téged képvisel. Közös ügyvédetek ne legyen, az nem vezet semmi jóra. Amíg ő odavan nyaralni te ezt intézd el. Az ügyvéd pedig tudni fogja milyen lépéseket kell tenned.
2010. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudja hogy van ügyvédem ,neki is van de nem hajlandó tárgyalni és lépéseket tenni húzza az időt.
2010. júl. 9. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd, azt írod nem kicsik a gyerekek. Akkor az ő döntésüket is figyelembe fogja venni a bíróság. Én nem ítélkezem, ameddig nem ismerem a férjed véleményét, márpedig ő nem valószínű, hogy írni fog ehhez a kérdéshez, érdemes lenne meghallgatni őt is. Amennyiben a bíróság úgy ítéli meg, hogy ő alkalmasabb szülő, akkor ő kapja meg, de mivel Magyarország iszonyú nő párti, így erre nem sok esélye van.
2010. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akar tárgyalni veled, akkor majd a biróság dönt - nem kell megegyeznetek, ha vele nem lehet beszélni, akkor ne eröltesd.
2010. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kiskorúak de az egyiktől megkérdezhetik mert 14 éves elmúlt.
2010. júl. 9. 22:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha együtt éltek akkor nem. Ideiglenes gyerekelhelyezést akkor lehet kérni, ha valamelyik szülő külön él a gyerekeivel és a kapcsolattartást illetve a tartásdíjat szabályoztatni szükséges. Abban az esetben, ha te beszámíthatatlan vagy teszem hozzá: drogozol, alkoholizálsz, eljárkálsz otthonról, a gyerekeidről nem gondoskodsz és mindezt bizonyítani tudja akkor van esélye. Nálatok erről szó sincs, ezért nem megy vele semmire.
2010. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!