Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Korrekt ügyvéd a 10,16,17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korrekt ügyvéd a 10,16,17 kerületben, aki megírja a közös megegyezéses papírt?

Figyelt kérdés
nincs ügyvédem,a férjemnek van, de szeretnék egy függetlent semmi különös kívánalmam nincs, csak írja le amit szeretnék (ill. amiben megegyeztünk)hivatalos formában és hitelesítse......hogy ebből később ne legyen gond. Korrekt és normális áru ügyvédet keresek, de rengeteg van, nem tudok választani!
2010. júl. 2. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Közös megegyezésnél nem kell ügyvéd, a bíróságon kell nyilatkozni, azt csá... legalábbis az én szüleimnél így volt. Nem tudom mennyiben befolyásolja a dolgot, hogy a férjednek van ügyvédje, de szerintem semmiben. Hátha valaki még okosabb lesz:)
2010. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom h meg lehet írni "házilag" is, de nekem nem megy ez a hivatalos blabla és attól félek nem fogadják majd el.....ill. azt hallottam, h gyorsabban szétválasztanak, ha van ügyvédi pecsét is a km-en
2010. júl. 2. 10:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem mindegy, hogy melyikhez mentek el, mert a szövegezés valahol ugyanaz lehet szerintem. Gondolom úgy van,hogy ti elmondjátok, hogy mit szeretnétek, ő meg jogilag helyreteszi, de mivel a jog mindenhol egyforma, ezért nagyjából minden ügyvéd egyformán csinálhatja.

Én felhívnék néhányat, és egy körülbelüli árat kérdeznék, és amelyik a legolcsóbb, ahhoz mennék. Szióka.

2010. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!