Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi volt az az utolsó csepp a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az az utolsó csepp a pohárban, amikor azt mondtátok, nincsen más megoldás, csak a válás?

Figyelt kérdés

Mi volt az a pont amikor be tudtad vallani magadnak,ill. a párodnak, hogy a házasság megbukott és nincsen más megoldás, csak is a válás.

Elég kilátástalan helyzetbe kerültem és fontolóra vettem a dolgot. Szeretnék majd gyerekeket, de elbizonytalanodtam, hogy tényleg a (jelenlegi)férjemtől szeretnék-e gyereket vállalni.



2019. jan. 15. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerelemmel indult a házasság? Vagy csak legyen valaki és mindegy alapon álltál vele össze? Kíváncsi vagyok mi a kilátástalanság oka?
2019. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csurmi ***** válasza:
100%

Én akkor adtam be a válópert amikor rájöttem, hogy megcsalt. Majd visszavontam mert úgy gondoltam menthető a dolog. 2 év múlva beadtam újra, akkor végleges volt. Az ok: tudtam nem lehet rá számítani. Nehezítette az én életemet is, a sajátja pedig romokban. És amikor én úgy éreztem mindent megtettem a részemről akkor el tudtam engedni gond nélkül.

Utána egy még szörnyűbb embert sikerült megismernem, örülök, hogy élek.

Majd elkeztem kutatni. Nárcisztikus személyiség, hogyan lesz valaki mágnes az ilyen típusú embereknek. Mi ebből a kiút?

Most újra jól vagyok és szerelmes is.

Kb 10 évet írtam itt le.

2019. jan. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én is nagyon el vagyok keseredve. Érik egy jó ideje a válásunk, és mostmár bizonyos, hogy nincs más opcióm.

Röviden megpróbálom leírni. 12 éve vagyunk együtt, ebből februárban lesz 4 éve, hogy házasok vagyunk. Van egy csodálatos 3,5 éves gyermekünk. Apa világ életében agresszív, majd én megmondom, az van amit én akarok típusú ember volt. De engem a szerelem és a ragaszkodás mindig mellette tartott, ráhagytam a vergődéseit, ordítozását, és lenyugodott. De mióta a gyerekünk megszületett, azóta nem vagyok képes ezt tolerálni, mivel annyira nem tiszteli sem a kicsit, sem engem, hogy ne előtte eszközölje ezeket az undorító kirohanásaait. Régebben még csak ordítozott. Mostmár rendszeres a gyorshajtás, (lakott területen belül 182, padlógáz, satufék, előzgetések) anya és gyermek sír, hogy hagyd abba, de ő meg sem hallja. Mindig mindenért engem tesz meg hibásnak (pl a gyorshajtáskor akkorát fékezett, hogy éreztesse velem, ha akarja kifejelem a szélvédőt-ekkor nem volt ott a kicsi- hogy besült a fék vagy mit csinált, és én voltam érte a hibás.) Mostmár az ordítozásokon kívül tör-zúz, (nem engem, de előbb vagy utóbb az is bekövetkezne) telefonomat tiszta erejéből nekem dobta, kicsavarta a kezem, megrángatott. Mindezt a gyermekem előtt. NA NEKEM ITT JÖTT EL A PONT, amikor be kellett lássam magamnak, hogy ez nem mehet tovább, ilyen mérgező környezetben nem nevelkedhet a gyermekem.

2019. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ember lánya általában annak szül gyereket,akivel el tudja képzelni az életét.Aztán mikor ez megtörténik,jön egy sor olyan dolog amin tönkremehet egy házasság. Mert egy gyerek nagyon sok mindenre rávilágít.

Ha te már most azt érzed,hogy nem ő az igazi,akkor nehogy beleugorj egy gyerekbe mert keserűen megbánhatod.A gyerek még sose javított meg egy haldokló kapcsolatot,ellenben minden 10 házasságból 5-6 válással végződik manapság,és ki tudja mennyit is csak az anyagiak tart össze. Fontold meg.Hány éves vagy?

2019. jan. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor x-edszerre is megcsalt és próbálta kimagyarázni + amikor 7 év munkanelkuliseg utan se valtozott, hogy na akkor most akármennyiért, de megyek melot nezni.

Ha most nem vagy benne biztos, akkor 100% nem szabad belemenned, mert a gyerekkel egy teljes új élethelyzetet kaptok, amire SENKI nincs felkészülve, és az ember olyan énjét hozhatja elő, amit azelőtt sose látott.

2019. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!