Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan anyuka, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan anyuka, aki első fokon megnyerte a gyermekelhelyezési pert és a férje fellebbezett?

Figyelt kérdés
Ha igen, kérem, írja le a tapasztalatait, mert én is ez előtt állok és nagyon félek, hogy elveszíthetem a gyermekeim. Nagyon nehéz per mögött állok, de az igazság győzött és a férjem nem nyugszik bele.
2010. máj. 18. 09:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem tudtok megegyezni úgy, hogy hivatalosan is írtok róla papírt, hogy akkor látja, amikor akarja? Egyik ismerősömék így csinálták. Heti 3-4-szer mindig mennek hozzá a gyerekei, a volt feleség próbálna keresztbe tenni, de nem tud. Tudom, hogy nálatok nem ez a helyzet, mert írtad is, hogy szeretik az apjukat és jó apjuk a gyerekeknek, gondolom nem akadályoznád a kapcsolattartást, de talán ebbe az egyezségbe belemenne a férjed és vége lenne a pereskedésnek. Megértem, hogy küzd a gyerekeiért, én is küzdenék, főleg ha férfi lennék, mert férfiként Magyarországon baromi nehéz. Szóval legyél te az okosabb és ajánld ezt fel neki, magadnak is, a gyerekeknek is és a férjednek is jót teszel vele. Mielőbbi sikeres megoldást kívánok :)
2010. máj. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Azt nem akarja!!! Fel lett neki ajánlva. Így nem tudna bosszút állni. Ebből is látszik, hogy mindenáron el akarja őket venni tőlem.
2010. máj. 18. 12:43
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát így már más helyzet. Neki is ugyanannyi joga van hozzá, mint neked, szóval hosszadalmas per lesz, de nem kell aggódnod, Magyarország nagyon anyapárti, szóval szinte kivétel nélkül az anya kapja a gyerekeket.
2010. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A szakértők / 3 / milyen véleményeket adtak rólad ill. a férjedről?
2010. máj. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Az első és a harmadik szakértőnő igazságügyi szakértő volt. Mindketten engem találtam alkalmasabbnak a gyereknevelésre, mivel sokkal érettebb, pozitívabb, határozottabb és lelkileg kiegyensúlyozottabb vagyok. A férjem agresszív, regresszív-nem tudja koordinálni a felindulásait, és kevésbé pozitív tulajdonságait tárták fel. A második szakértőnő is hasonló szakvéleményt írt csak ő megmagyarázta, hogy a vizsgálatok alatt én szimuláltam, amit persze nem tudott bebizonyítani. A két igazságügyi szakértő ezt meg is cáfolta, hogy ilyen nincs, ha szimuláltam volna akkor az értékelhetetlenné tette volna a tesztet. Itt biztos, hogy volt valami a háttérben, de szerencsére a bírónő is észrevette.
2010. máj. 21. 10:30
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha a férj kellő képpen alá tudja támasztani, hogy az első foku itél miért nem volt korrekt, akkor fellebbezhet, és valószinű meg is teszi. Amivel bizonyára az a célja, hogy téged bosszantson. Azt mivel indokolta a bíróság, hogy az első fokon 3 szakpszichólogust rendelt be? Én úgy tudtam, hogy 1 szakembert rendelnek ki, aki mond véleményt, aztán születik egy bírósági döntés...ami ellen aztán lehet fellebbezni.
2010. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy belekérdezek, de milyen a szakértői vizsgálat, miből áll?

Hasonló pernek nézek elébe, és nagyon félek, hogy elveszik a gyerekeket tőlem, mert ez nem az én lakásom, házasság előtti szerzemény, tehát a férjemé.

De neki van viszonya, és ő akart elválni. És állandóan azzal zsarol, hogy az utcára tesz és elveszi tőlem a gyerekeket.

2010. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Ha gondolod, és írsz a privát e-mailemre,akkor nagyon szívesen leírom, hogy én min mentem keresztül, és nagyon szívesen ellátlak tanácsokkal. Mint már írtam én ezt 3 évig csináltam és végül is nyertem.

2010. jún. 3. 10:47
 19/19 anonim válasza:

Igen nekem ítélték a gyermekeket,de férjem nem veszi tudomásul.Fellebbezett II.fokon,most állunk és várjuk a II.fokú döntést.Addig semmit nem hajlandó betartani az ítéletből,még a gyerekektől is teljesen elzár,nem engedi őket hozzám,látni sem láthatom őket,pedig én nevelhetném őket továbbra is.Megfenyegetett,hogy eltűnik velük,ha nem mondok le róluk önként.Nálunk talán még a II-fok sem lesz elég hatásos,megy az apuka a legfelsőbb bírósághoz is.

Nem viseli el,hogy őt valaki el merte hagyni.

Egyértelmű bosszú,amihez a saját .állítólag imádott gyerekeit használja.

Vannak ilyen apák? is!!!!

Sok kitartást kívánok a harcodhoz,én is edzem magam,hogy ne készüljek ki teljesen a gyermekeim érdekében.

2012. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!