Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Aki mostanában vált, tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki mostanában vált, tudna válaszolni? Amennyiben másfél év körüli pici is van.

Figyelt kérdés
Mennyire viselte meg? Hogyan találkozik apával.Hogy kezelik és vészelik át ezt az egészet? Apa Fia imádják egymást!!!
2010. febr. 7. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk lassan 5éves a fiam, és én költöztem el (nem részletezem miért) A gyerek biztos érzi és észreveszi hogy az apját valamiért ritkábban látja, de semmiképpen nem szabad korlátozni a láthatást. Szóval hétközben, hétvégén, bármikor találkozhassanak. És ha néha egy két közös program is becsusszan hogy az apuka a gyerek és te együtt vagytok az biztos jó a picinek. Közös vásárlás, közös hétvégék (ha megoldható) Csak ügyesen, és a gyerek érdekei mindenek elött! 33/f
2010. febr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZOD,ÉS MEGFOGADOM A TANÁCSOD!
2010. febr. 8. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mért váltok?
2010. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Először meg kellene nézned, hogy kivel baszatod meg magad. Sikerült elcseszned a fiad gyerekkorát. Gratulálok!
2010. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom egyeseknek miert kell ilyen bunko beszolast irnia, foleg eleg alpari primitiv modon. azert a harmadik hozzaszolonak a nyelvezete hagy nemi kivannivalot maga utan. azt el sem tudja nemelyik kepzelni h a ferfi megvaltozik gyokeresen a gyermek szuletese utan mert nem kapja azt a maximalis figyelmet mint elotte????? ha ilyen alpari velemenyed van miert nem tartod meg magadban miert kell ide irkalni. a kerdezo tanacsot kert nem pedig kioktatast. vagy te boldog hazassagban elsz es tokeletesen neveled a gyermekedet es mindent az egadta vilagon biztositani tudsz neki???? en ezt ketlem aki ilyen stilusban beszel nem lehet vmi muvelt ember.
2010. febr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

18.23-nál kiverte a kultúra a biztosítékot. Azért alapvető intelligenciát felmutathatnának az ide válaszolók! Na mindegy, ő biztosan szuperember, akink e az élete a baba születésével véget ért, és már nem is létezik. De el kéne fogadni, hogy nem kell magadról lemondani, senkiért és semmiért. Ugyan mitől lenne boldog gyermekkora annak a kicsinek, ha folyamatos feszültségben élne, mert a szülei boldogtalanok együtt? Nekem kicsi koromban váltak a szüleim, és nagyon boldog gyermekkorom volt. Hétvégente volt program apával, néha hétköznap is meglepett, és nyáron mindig vitt magával, bármerre ment. Kevesebbet találkoztunk, de nagyon boldog volt minden találkozás!

Kérdező, csináld te is ezt. Beszéljétek meg a volt pároddal, hogy továbbra is részt kívánsz venni a kicsi életében, és csinálhattok nyugodtan közös programot, ahogy az első írta, pl. kéthetente nagybevásárlás. Segítesz, és együtt vagytok. Mindent meg lehet oldani, egy válás után az apa nem feltétlenül lesz vasárnapi apuka!

2010. febr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 6 éves házasok vagyunk, lakás,autó,(hitel :(), szerelem gyerek, két vetélés után.. sikerült őt világra hoznom,rengeteget szenvedtünk érte. Igazi szerelem gyerek volt, illetve az. A fiam után az apját szeretem a világon a legjobban, és rettenetesen hiányzik, nekem is nem csak a picinek! De ő inkább a szüleihez vissza ment, mert úgy gondolja,hogy már ők olyan sokat nem fognak élni,és igy még addig velük lehet. Komoly problémáink,anyagiakon kívül nem voltak, esetleg annyi,hogy kikezdett az anyámmal...

Ezt a legkedvesebb válaszolónak irtam meg!!!!

Aki kiállt mellettem nagyon köszönöm! Bár ismeretlen mindenki, de padlóra küldött a kedves válaszoló! Kívánom neki soha de soha ne érezze töredékét az én szenvedésemnek, és akkor egy boldog ember lehetne, ha nem lenne ilyen primitív. Többieknek pedig, jár ide apa, elmegyünk sétálni, vásárolni, játszunk nagyokat hárman, de mégis... Lehet hogy nekem nehezebb mint a picinek, remélem ő nem lesz lelkisérült! Sok boldogságot mindenkinek!

2010. febr. 12. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!