Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy egyezzünk meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy egyezzünk meg, hogy írjuk meg a gyerektartási egyezséget? Reális az alábbi?

Figyelt kérdés
Két kiskorú gyerek van. A férjem most 100 ezret keres, de februártól 400 ezer felett fog keresni. Én októberig kapom a GYED-et, aztán kéne igazán nőnie. Mondjuk februárig 40 ezret, utána 60-et, októbertől 80 ezret?
2014. dec. 30. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Abban állapodtok meg, amiben akartok. Ez a közös megegyezés lényege. Csak az a fontos, hogy a gyerek érdekei elleni megállapodást a bíróság nem hagy jóvá.
2014. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy megegyeztek, a bíróság azt foglalja határozatba, kivéve, ha ez sértené a gyerek érdekeit.
2014. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nalunk apu anno 15e/fot fizetett,a birosag alapitotta meg

Szval ez attol fugg miben egyeztek meg es mi szerepel hivatalosan leirva

2014. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem ha te októberig vagy gyeden akkor miért emelkedik még többre mikor te is dolgozol? Előtte meg jóval kevesebb mikor neked is kevesebb?
2014. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20 % ban egyezetek meg akor automatikusan változik a fizetéssel
2014. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kedves 4-es! Októberig vagyok GYED-en, ami mellett dolgozok. Szóval, amint nem kapok majd GYED-et, 70 ezerrel csökken a bevételem, így akkortól kell majd, hogy a férjem beszálljon.

2014. dec. 31. 13:45
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, és úgy tudom, hogy százalékban már nem lehet megegyezni, ezért gondolkozom, hogy kéne máshogy megoldani.
2014. dec. 31. 13:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet százalékban is megegyezni (marcsak azért is, mert a megegyezés kettötöktöl függ), pontosabban hivatalosan IS lehet százalékot meghatározni, csak az nem érvényes, hogy automatikusan X % jár a gyerek után.
2014. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!