Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan engedjem el a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el a férjem?

Figyelt kérdés

Tele van a hócipője mindennel ,valójában nem velem van a baja,de alkoholista és tervezi,hogy elhagy ,de nem tudna megélni ugyanis olyan kölcsönökkel terhelte meg a rokkant nyugdíját, hogy kajára nem marad havi 8-10 ezer Ft-ja.nem ,hogy albérletet fizessen.

Én szeretem,mert gyakorlatilag már régóta nem iszik és nem tudom csak úgy simán elengedni.Félek,hogy belerokkanok ebbe,vagy valami butaságot csinálok.

Így is le vagyok %-olva pszihésen és már annyi gyógyszert szedek,hogy havi 15000 Ft ebben a cukor gyógyszer is benne van.

Mit csináljak,hogy eltudjam engedni?Hogy ne hiányozzon. 13 éve élünk együtt úgy,hogy ő is le van %-olva és nagyon hiányozna nekem.

Minden ötlet megoldás érdekel! kösz előre is.



2014. nov. 23. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

Melletted szépen leépült ez az ember. Elárulod mit műveltél együttélés cimszóval?

Mert, hogy az egészséged árulkodik arról, hogy egész komoly dolgot más kárára.


Lemered irni?

2014. nov. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Biztos van rá valami oka a férjednek, hogy ennyi idő után el akar hagyni. Na, azon az okon próbálj meg változtatni.
2014. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Szóval nem mered leírni. Jellemző a te fajta emberekre.
2014. nov. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Most nem azert de valaszadok ilyenkor nem erzitek h itt egy problemat kene megoldani nem pedig egy embert kvazi a foldbe dongolni, foleg ugy nem, h mentalis gondokkal kuszkodik?


En elhiszem, h ti fantasztikus emberek vagytok es kimondottan jolelkuek es empatikusak, de ha valaki segitseget ker annak nyilvan oka van:-)


Egyebkent kerdezo nyugi, ezt is meg lehet oldani, ulj le es beszelj vele errol a dologrol, oszinten, tapintatosan-:)


Sok siker hozza:-)

2014. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Azt nem írtad, miért tervezi, hogy elhagy? A hócipője sok embernek tele van, de attól még működhet a párkapcsolata. Mit mond, miért hayg el, milyen a kapcsolatotok?
2014. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
4 Megkapta a segítséget, rá is lett mutatva, hogy honnan induljon el a rendbetétellel, és mit tegyen, hogy a folyamatot amiben benne vannak meg tudja állítani.
2014. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A pszichiátrián ismertük meg egymást.Ő az alkohol miatt volt bent.Mikor meg ismerkedtünk leszokóba volt.Nagyon ritkán,de hozzá nyúl az italhoz.

Nem tettem olyat ami miatt elakar hagyni,A baj az,hogy anyám hozzánk költözött aki 66 éves. A férjem 58 és 48 éves vagyok.Tehát nem vagyunk fiatalok,de azért öregek sem.

Férjem dolgozni szeretne ,de minden honnan el utasítják a kora miatt.

Amint írtam nem velem van a baja,hanem talán az,hogy az ő családja 3 unokája 1 lány 200 Km van az én családom a két fiam és anyám nálam laknak.

Ki jönnek egymással,kevés zördüléssel.

A baj,hogy ez az egész egy panel lakásban van és a 3. emeleten,és alig tud feljönni.Ezt mindig szidással fejezi ki ,hogy b*ssz@ meg a k*rv@ eget az emelet.

Azt mondja ,hogy menjek vele,de hova?

Ha valami eszembe jut még leírom.

2014. nov. 23. 13:13
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem hagyhatom itt a családom.A kettő fiam sajnos rebegek így csak rehab munkát kapnak.

A nagyobbik fiam rákos volt a kisebbikkel is beilleszkedési problémák vannak 26 és 30 évesek.

Azért dolgoznak,csak hát keveset keresnek és kell nekik a segítségem.

2014. nov. 23. 13:17
 9/12 A kérdező kommentje:
****betegek
2014. nov. 23. 13:18
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat, oszinten sajnallak. Irasod alapjan ertelmes nonek tunsz. Nem itelkeznek feletted, nem jartam vegig az utadat.

A legnagyobb baj az, h egyikotok sem teljesen ep, sem fizikailag, sem mentalisan. Nem szeretnelek megbantani ezzel! Ahogy kivettem, a parod nem igazan teged akar elhagyni, ha jol ertem, hivott magaval, hanem csak menekulne a kozegbol, amiben jelenleg eltek. Ha igy mindannyian nem tudtok egyutt elni, akkor sajnos donteni kell es az fajni fog.

2014. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!