Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vissza kaphatja a gyermekeit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza kaphatja a gyermekeit?

Figyelt kérdés

egyik lány ismerősöm elköltözött a férjétől a gyerekeket az apukánál hagyta azzal az indokkal,hogy ő nem tudja eltartani őket!azóta elváltak a gyermekeket a bíróság az apukának ítélte!

a kérdésem az lenne,hogy ezek után az "anyukának" lehet esélye peres úton a gyerekeket vissza kapni?


2014. ápr. 22. 11:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt az "ismerősöm" dumát, anonim az oldal.


Jó lenne a gyerekek szempontját is figyelembe venni. Épp elég nagy törés volt nekik anyuci lelépése, az apjuk maradt az egyetlen biztos pont. Épeszű bíró nem fogja megfosztani őket ettől egy olyan anya kedvéért, aki bármikor máskor is leléphet, plusz az új gyerek is jókora megrázkódtatás lesz nekik...

2014. ápr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ilyen "anyát" a kutyatartásról is el kellene tiltani, nehogy gyereket ítélni neki.
2014. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom tudjátok-e ha valaki nevelőszülő akar lenni, gyermeket akar örökbe fogadni, mennyi úgy mondom alkalmassági vizsgán kell átmennie. Sajátot ész nélkül is szülhet valaki 12-őt.
2014. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
nem rólam van szó!a tesvéremről.nem tudom hogy a mostani párjával milyen körűlmények között él mert ahogy nálatok nem elfogadható hogy elhagyta a gyerekeit úgy nálam sem!nem is beszélek vele anyukámtól tudom ezeket!
2014. ápr. 22. 12:05
 15/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem hogy miért pontoztatok le, mert ha annyira szeretné a gyerekeit, nem hagyta volna el első körben, és ha eddig nem tudta eltartani őket, majd szül egy harmadikat, és nagycsalád elvén majd a gyerekekből élnek meg. Arról már nem is beszélve, hogy a gyerekek megszokták, hogy apa van csak, hirtelen lesz egy tesó és egy másik család, de az ő érdekeiket nem nézi anya, azt meg hagyjuk, hogy nem volt más megoldás. Ha anyukátok mindenről tud, bizonyára segített volna, ha anyagilag nem is, csak felügyeletben, stb..
2014. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
Mert ha jól megnézzük, 3 gyerek után már igyen tankönyv, étkezés jár, plusz ugye annyival több családi, akkor ott az adókedvezmény, szóval ha most van új párja, egy gyerek marhára nem éri meg, de ha el sikerülne perelnie apukától, akkor mindjárt három lenne, ha megszületik a legkisebb, és 'így már megéri' nekik mindenhogy. Remélem, nem kapja meg a gyerekeket. Jól elvannak és el is lesznek az apjukkal.
2014. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%
Igen utolsó sőt még a legkisebb 8 éves koráig otthon lehet gyet-en is az anya, így dolgoznia sem kell minimum 8 évi.
2014. ápr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

60km-re lakunk a testvéremtől.ő nem akart ide jönni mert akkor el lett vna szakítva a barátjától!úgy h simán le lehet köveztetni h a f..z fontosabb volt neki!

hát én reménykedek benne h az apukánál maradnak a lányok!

2014. ápr. 22. 12:29
 19/22 A kérdező kommentje:
és ha netán születik neki 1 baba és elmegy a bíróságra,h gyeden vagyok otthon az xy korú babámmal most már bírnám nevelni a gyerekeket lehet esélye megkapni a másik két lányt?
2014. ápr. 22. 12:33
 20/22 anonim ***** válasza:
Gyed alapból kevesebb mint a fizetés. Ha fizetésből nem telet gyedből hogyan?
2014. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!