Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan, akinek azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek azért ment tönkre a házassága, mert nem született gyerek?

Figyelt kérdés

Meddig voltatok együtt összesen, illetve házasságban?


Ki lépett ki végül a házasságból?


Korotokat, és nemeket is kérnék.



#gyerek #válás #házasság felbomlása
2013. szept. 17. 05:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem én de közvetlen ismerősi körömben. 10 évig voltak házasok. mindketten érezték hogy ennek vége. külön váltak azóta mindkettőjüknek van gyereke. van hogy két ember nem passzol egymáshoz. 28 évesek voltak.
2013. szept. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

28 évesen váltak el, és addigra 10 éve voltak házasok!?!?


Amúgy én nem ismerek ilyet, de olyanokat igen, akik nem is akartak gyereket, azért nem lett.

2013. szept. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Több olyan házaspár ismerek, akiknek nem lehetett gyereke, mégis együtt élték le az életüket.

Aki emiatt elválik, az nem szereti a párját.

2013. szept. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Nos nem volt teljesen egyértelmű a kérdésem, de igen, lényegében azt szerettem volna tudni mennyire gyakori ha a házastárs azért lép le, mert betegség miatt a társának nem lehet gyereke.


Nálunk alig 3 hónappal az esküvő után derült ki hogy nekem nem lehet....és a férjem ugyan azt mondta, hogy neki csak tőlem kell gyerek, ő mástól nem akar, és sose hagyna el.


Viszont félek. Időnként még mindig azt látom rajta....reménykedik....nem törődött még bele vagy nem fogta fel teljesen, nem tudom.

2013. szept. 17. 07:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha vágytok gyerekre, de saját nem lehet, akkor a megoldáson gondolkozzatok közösen. Örökbefogadáson pl. Ha nálunk így lenne, akkor ezt tennénk, és több olyan ismerősöm is van, akit örökbefogadtak, a szüleik teljes harmóniában élnek még mindig, összetartó családként.
2013. szept. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám munkatársa egy 50 éves nő. Neki is megmondták már fiatal lány korába, hogy nem lehet gyereke. De leélte az életét a férjével. Sosem védekeztek eztán ,mert minek.

Aztán 52 évesen egyszer csak teherbe esett. Mindenki nézett egy nagyot.

2013. szept. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk 11 együttélés után lett csak gyerekünk. Amikor összejöttünk, úgy gondoltuk, hogy mindketten egészségesek vagyunk, de amúgy akkor az elején még nem is terveztünk gyereket, családot, házasságot. Az esküvő után 4 évig tartottak a próbálkozások (1000 vizsgálat, kezelések, inszemináció, lombik) ami miatt hullámvölgybe került a kapcsolatunk is, bejött egy 3. is a történetbe, de nem váltunk el, át tudtuk beszélni a dolgokat. A férjem azt mondta, ő el tudja képzelni az életet gyerek nélkül is velem, emiatt nem hagyna el, viszont az örökbefogadástól teljesen elzárkózott.

Most már van 3 gyerekünk, és együtt vagyunk, nem mondom, hogy 100%-osan minden oké, de nem a gyerekek miatt. Szerintem ha nem sikerült volna, akkor én lehet, hogy elválok, mert a "sors kezének" éreztem volna, biztos nem véletlen, hogy nem lehet gyerekünk, talán egy jel, hogy nem vele kell leélnem az életet. Én mindig tudtam, éreztem, hogy lesznek gyerekeim. (39N)

2013. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sógorom az előző párját 12 év után hagyta ott, mert a nő nem akart gyereket. Szóval náluk nem az volt a probléma, hogy nem jött össze, hanem hogy az egyik akart, a másik nem.
2013. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!