Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás kimondása után 2 nappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás kimondása után 2 nappal normális, hogy kétségeim vannak jól döntöttem-e?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok. 7 év után váltunk el. Sokszor volt ideges és ilyenkor olyanokat vágott a fejemhez, hogy a leghülyébb vagyok a világon, egy kàrtékony undorító degenerált hülye, stb. Szóval nem bírtam tovább és most itt ülök az albérletemben. A bútorok felét elhoztam. A pénzt elfeleztük és most kétségbe vagyok esve. Mi lesz ezután? Hogyan tudok megélni a fizetèsemböl? A férjem gondolatától is hányingert kapok és még sirdogálok is. De azt tudom, hogy egy értékes, okos, tanult ember vagyok és senkinek nem fogom mégegyszer megengedni, hogy igy beszèljen velem. Normálisak ezek a gondolatok vagy mégis baj van velem?
2013. jún. 22. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális! Nincs veled semmi baj! Én 5 év után hagytam el az exem. NAgyon nehéz volt, én még szerettem, de nem ért semmit a kapcsolatunk. NAgyon megviselt az első pár hét egyedül. Aztán lassan továbbléptem. Adj egy kis időt magadnak, és ha egyedül is vagy, ne feledd, hogy saját magad is boldoggá teheted! Este vegyél forró fürdőt, olvass a kádban, hallgass zenét, nézz vidám filmeket, vegyél virágot az asztalodra, friss gyümölcsöket, járj el sportolni, vagy csak ülj be egy sosem próbált kávézóba egy cappucinora. Ne sajnáld, ami elmúlt, nézz előre és élvezd a napsütést, a lehetőségeket az életedben! Független, erős, stabil nő vagy, mondogasd magadnak mindig! Helyreáll az egyensúlyod, előbb, mint gondolnád! :) Kitartás! :) N29
2013. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

persze, hogy normális, életed szerves része volt a férjed és így éltél évekig, természetes, hogy megriadsz a változástól, de afelől ne legyenek kétségeid, hogy jól döntöttél-e, tudod, hogy jól döntöttél. Az élet rendeződni fog, nem tudom vannak e gyerekek, de egyedül is lábra tudsz állni ebben biztos vagyok, valamint gondolom van mögötted család akire támaszkodhatsz :)

Hajrá :)

2013. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, a férjednek kéne most nagyon szarul éreznie magát. Elképzelem, hogy ott ülsz egyedül...megolelnélek.

Sosem voltam ugyan férjnél, de engem tavaly rengeteg megaláztatás után sokadszorra hagyott el a párom - négy és fél év tán -, és éppen szomorú vagyok, mert már nem akarom őt, de folyamatosan irogat, épp az imént is, hogy szeret és nagyon nyomaszt.

Most már bánhatja. Kívánom, találj valakit, aki meggyőz, hogy Te vagy a világ legjobb nője.

38/N

2013. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok kitartást és nagyon gratulálok, hogy meg tudtad ezt lépni! Én is meglépném, de részmunkaidőből nem lehet.
2013. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!