Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi most egy átlag gyerekta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi most egy átlag gyerektartás egy gyerek után?

Figyelt kérdés
Nem csak a 20%-ra vagyok kiváncsi hanem ha megegyezés allapján dönttötetek hogy mennyi legyen.
2009. okt. 11. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Mi 40 ezret kapunk.
2009. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy gyerekre 15ezret
2009. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Erre nehéz válaszolni,mert a gyerektartás összege függ az apa jövedelmétől.A legrendesebb apa sem tud 100.000.- Ft gyerektartást fizetni,ha csal minimálbért keres.Meg kell állaodni,egy méltányos összegben.Ehhez viszont az is kell,hogy az anya akkor engedje az apjához a gyereket,amikor az apa és a gyerek is akarja.Ne várj nagy pénzt egy apától,ha csak kéthetente láthatja a gyerekét.Akkor nem is tud normális kapcsolatot kiépíteni a gyerekével.De legjobb,ha a szülők a házasságukat mentik meg.
2009. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi 8 ezret, de én mondtam az apának, hogy nem tartunk rá igényt! Sokkal jobb helyzetben vagyunk mint ő s nem akarjuk ezzel terhelni, de ő mindenképp akarja fizetni a havi 8 ezrét! Szerintem kedves:) Imádja a lányát és nekem ez a legfontosabb!
2009. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 20-25ezret kapok.
2009. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Én 50-50.000Ft kaptam a gyerekekre, amíg volt gyerektartás. Az apa jövedelme elérte a havi egy millát.
2009. okt. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
15000.-ben állapodtunk meg 5 éve akkor még mellete sok mindent vásárolt(ruhanemű stb...)de,már régota nem! Nagyon jól keres egy gyereke van. Nincs az új házaságából gyermek.
2009. okt. 12. 12:43
 8/11 A kérdező kommentje:
A láthatással nincs semmi gond.Viszi mikor úgy gondolja.
2009. okt. 12. 12:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Fontos tudni, hogy a gyerektartás összege és a láthatás között egyáltalán nincs kapcsolat! Nemcsak akkor lehet igényt tartani egy megfelelő összegű gyerektartásra, ha az apa bármikor, kénye-kedve szerint elviheti a gyermekét! Van olyan eset, amikor pl. egyáltalán nem találkozhat vele, vagy csak felügyelet mellett, és mégis fizetnie kell a bíróság által megállapított összeget.
2009. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igaza van a láthatás és a gyerektartás összege nem kapcsolódik egymáshoz!!!!!!!!
2009. okt. 14. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!