Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemtől költözök, hová...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemtől költözök, hová tegyem pár dolgommal?

Figyelt kérdés
Házát, amiben élünk kiadta albérletbe megkérdezésem nélkül, majd közli, hogy költözünk az egyik rokonához egy 12 m2-es szobába Ő, a kisfiúnk és én terhesen. Ugyan is ott majd könnyebb lesz rezsit fizetnie, mivel neki nincs kedve állandóan bejárnia dolgozni. Úgy döntöttem, elköltözöm tőle a szüleimhez a kisfiúnkkal átmenetileg. Viszont van egy szobamacskám a dolgaival együtt, akit nagyon szeretek, és nem vihetem valamint kb 10 cserepes virágom(amiket az elmúlt 2 hónapban vettem). Mit csináljak ezekkel?
2013. márc. 26. 08:42
1 2
 1/12 gelazso ***** válasza:
62%
szerintem fontosabb dolgok is vannak ilyenkor mint a virágok. a gyerek lelki állapota is így izgat?
2013. márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Hát én nem válnék meg a macskámtól, ilyen könnyen legalábbis biztos nem. Barát/ismerős akinél a macska lakhatna átmenetileg? Mindent meg lehet oldani ha nagyon akarjuk.


Ha nem tudod elhelyezni a macskát ill növényeket akkor el kell ajándékozni. Csak arra figyelj hogy jó helyre add, szobába, mert a macska a kertet nem ismeri. Baja eshet.

2013. márc. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem, de majd ha kétségeim lesznek afelől, akkor megpróbálom megoldani, de egyenlőre szerencsére nincsenek. Felvázoltam a szituációt, hogy átláthatóbb legyen, a kérdésemre várom a válaszokat KEDVES ELSŐ!
2013. márc. 26. 08:49
 4/12 A kérdező kommentje:
Az itteni barátokhoz nem merném, mert a férjem ismerősei is, aztán... Vagy tegyek fel egy hirdetést? Akkor idegenhez kerül, mi a garancia, hogy jó lesz az neki?
2013. márc. 26. 08:51
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Nos, az o beleegyezese nelkul nem költözhetsz a gyerekkel. Valoper es gyermekelhelyezes először. Mondjuk engem is jobban izgatja a mar meglevő illetve a születendő gyerekem, mint egy macska, meg a növények.....
2013. márc. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra viszont alapvetően szimpatikus, hogy Kérdező nem felejtkezik el az általa felvállalt egyik élőlényről se...

Kérdező, és a szüleidnél nincsenek olyan barátaid, akikre rábízhatnád legalább egy időre?

2013. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

pffff...hát ez így irtó gáz...

mármint ahogy a férjed gondolkozik/cselekszik.

Kitalálta és te mint kiskocsi menjél utána? Nem kellett volna ezt előtte megbeszélnetek? Amúgy meg mi az hogy a házát, hisz már a férjed? Volt valami szerződés, amiért azt írod hogy a házát?


Nem csodálom, hogy így döntöttél...


Esetleg valamilyen kolléga (a munkahelyedről)?

Virágok nem férnek el a szüleidnél?

2013. márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sajnos ha feladsz egy hirdetést, és valaki elviszi az állatot nincs garancia hogy jó helyre kerül. Csak bízni lehet benne.


Ha a személyes találkozásnál pozitív a benyomásod, szimpatikus az ember, jól tisztán öltözött, látszik rajta hogy szereti az állatokat akkor talán van esély rá hogy jó helyre kerül. Idős embernek illetve családnak én nyugodtabb lelkiismerettel adnám.

2013. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
50%
van egy nagyon jó mondás: Te egyszer és mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelidítettél! ezt tartsd észben
2013. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lilith1994 ***** válasza:
szerintem, próbáld meg a barátaidnak adni a dolgokat, csak egy kis időre.
2013. márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!