Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Konkrétan mit kell írni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrétan mit kell írni a válókereset beadványába? Mennyi eélye van annak, hogy a férjem el tudja venni tőlem a gyereket?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, a kisfiam 2,5 éves, édesanyámnál lakunk. Én 18 hónapot börtönben voltam, a férjem ez idő alatt négyszer látogatta meg a fiát (én többet láttam odabentről). Anyagilag soha nem támogatta. Munkája nincs, jogosítvány nélkül vezet, iszik, és velem mindig agresszív volt. 4 éve vagyunk házasok, soha nem volt hűséges, soha nem dolgozott.

Előre is köszönök minden hozzászólást!


2009. szept. 4. 14:56
 1/6 Kankalin ***** válasza:
Attól függ, hogy neki volt e bírósági ügye és mi, te miért voltál börtönben, stb... ilyenkor ezeket kiteregetik...
2009. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Azt javaslom, hogy menj be a bíróságra, ott ingyenes jogsegély van valamelyik napon és segítenek megfogalmazni a beadványt.


A gyereket elvileg ilyen piciként csaknem biztosan az anyának ítélik, de mivel börtönben voltál, így esetedben nem vagyok biztos benne, hogy automatikusan így lesz.


Apa akarja egyáltalán a gyereket perelni tőled? Vagy csak te gondolod? Ha ő szeretné nevelni, akkor lehet, hogy bizonyítanod kéne tudni azt, amiket ide írtál.

2009. szept. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neki többször is volt bírósági ügye pl: garázdaság, nemi erőszak, ittas vezetés...stb.... de soha nem volt börtönben. Nekem ez az egy ügyem volt, (rablás, bűnsegédség), soha még egy pénzbírságom sem volt. Ő nem tudom mit akar, mert kiszámíthatatlan...
2009. szept. 4. 15:22
 4/6 Kankalin ***** válasza:
58%
Szép család...
2009. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
A legjobb lenne, ha a gyerek normális családban nőne fel, egyikőtök sem a legalkalmasabb erre. Mindketten bűnözők vagytok.
2009. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a férjednek van keresete és lakása?neked van kereseted? ezektől sokminden függ
2009. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!