Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek mi a baja velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a baja velem a nevelőapámnak és mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A szüleim kb. 3 éve elváltak és a nevelőapám nevel. Nagyon utál, csak tudnám, hogy miért:( amikor itt van nálunk hétvégenként, akkor anyukámat kisajátítja és nem enged a közelébe. Neki se engedi, hogy lásson minket és nem engedi se nekem, se a húgomnak, hogy megöleljük vagy adjunk neki egy puszit. Anya se bír vele, se a családom többi tagja! Anya szerint meg a mamám szerint most éli ki a gyerekkorát, mert vele nem foglalkoztak gyerekkorába úgy, mint velünk és ez furcsa neki.Szerintem azonban csak szimplán úgy érzi, hogy azt akarjuk, hogy eltűnjön innen és anya csak a miénk legyen. Pedig ez nem így van, csak nem tudom, hogy hogy adjam a tudtára, hogy mi szeretnénk őt és szeretjük is, csak ne legyen velünk ilyen bunkó.
2013. jan. 19. 09:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem ilyen egyszerű, hogy nem engedjük be. sokszor össze veszik anyukámmal és olyankor a nagyszüleimmel telefonál, hogy engedje be anyám a házba. nem tudunk vele mit csinálni, mert olyankor állandóan zaklat engem is és a családom többi tagját is.......
2013. jan. 20. 00:40
 12/15 anonim ***** válasza:
fel kell jelenteni. ha meg ennyire imádjátok és szegény pici szerethetö f@szt nem jelentgetünk mert ahoz tul értékes ember akkor meg türjetek. nincs más...
2013. jan. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
az 1ik bnöm 18 éves koraig rugta,ütötte a nevelöapja.az anyja szült neki masik 2öt még mert amugy jo ember az..a bnöm multkor mondta h vettem apucinak egy laptopot karira!azthittem csak ö ilyen hülye de te is szereted az embert aki üt ver..gratulalok
2013. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyébként nem feltétlenül rossz ember az, aki néha elveri a gyerekét.

Kisgyerekeket is meg szoktak verni, ha nem úgy viselkednek, esetleg önmagukat veszélyeztetik.

Az ilyet én is elnézném. De hogy valaki így viselkedjen, vagy mint az előbbi példában 18 éves nőt ver, azt képtelen lennék elfogadni.


De tudjátok, akinek nem adatott meg, hogy apja legyen, az kényszeresen kapaszkodni fog mindenbe, amivel pótolja, legyen az bármilyen állat.

2013. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hát én nem... engem nem vertek sosem de az apám egy idegen aki velünk él... nem ismerem és csak a negativat kaptam, szeretet soha. és igaz h vágytam volna egy jo apára de nem kapaszkodnék vadállatba.akkor inkább ne legyen.
2013. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!