Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért képes kihozni az állatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért képes kihozni az állatot az emebrekből egy válás?

Figyelt kérdés

Az eset többségében gyűlölködnek, emberszámba sem veszik a másikat ilyenkor. Még el lehet képzelni, hogy valakit ne kedveljünk egyébként, de olyan emberekről van szó, akik valaha még megesküdtek egymásnak, megvolt a bizalom, hogy családot alapítsanak, közös otthon építsenek.


Van elképzelésem, miért van ez így, de kíváncsi vagyok mások véleményére, akik esetleg átélték ÍGY. (persze tisztában vagyok a rengeteg ellenpéldával)



2012. nov. 10. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan nem fogadják el, hogy az emberek is állatfaj,hormonokkal. De mondjuk állatnak sem nevezném, mert amit az ember tudatosan művel az undorító.
2012. nov. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Ha megcsalnának, én se tudnék másképp viselkedni.
2012. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a szerelmet és a gyűlöletet egy hajszál választja el egymástól. Aki mindig is semleges volt számodra, az nem tud erős indulatokat sem kiváltani belőled. (mármint érzelmi csalódást)
2012. nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Jujj, de jó lenne, ha csak úgy viselkednének egymással az emberek, mint az állatok egymással.
2012. nov. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert az ezzel járó érzelmi állapot olyan frusztrálttá válnak, hogy félelmükben támadnak.
2012. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

csalódottság félelem magány büszkeség elvesztése

veszteség érzés stb....


ezek mind negatív érzelmek összeadva gondolom hatványozódik


viszont ember típus függő

2012. nov. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem csak akkor jön ki az állat a másikból, ha válsz. Minden élethelyzet, ahol érdekek ütköznek, megmutatja a másik igazi arcát.

Nálunk pl.a munkahelyen van fura szitu. Csodálatos főnöknőm és egy kolléganőm elment szinte egyszerre nyugdíjba. 10 évig 5-en olyanok voltunk, mint egy család. Egyikünk elvállalta a vezetést, bár nem szívesen, de tulajdonképpen érdekből rákényszerítettek minket, hogy valaki legyen közülünk a vezető. Nos, amint megkapta a hatalmat, elkezdett egy váratlan bosszúhadjáratot. 10 évvel ezelőtti sérelmeket vagdos a fejünkhöz, amikre már nem is emlékszünk, így védekezni sem tudunk. Már nem először fenyegetőzik elbocsájtással. Az a légkör, amit az előző főnöknő megteremtett, elveszett. Ő soha nem fenyegetett senkit. Tudtuk, ha jól végezzük a munkát, körömszakadtáig harcol minden beosztottjáért. Most az van biztonságban, aki jobban tud nyalni. Én nem tudok, mert ráadásul az igazi főnöki feladatokat velem végezteti el, mert szakmailag magasan fölötte állok. Egyébként becsülöm benne, hogy amilyen harcok voltak már köztünk, valóban kirúghatott volna a szemtelenségemért, és (még) nem tette. Látom rajta, hogy kínlódik ő is és keresi a megoldást.

De érdekes volt látni, hogyan változott meg némelyik kolléganő, amikor a volt főnöknőnek lejárt az ideje. Mivel kiderült, hogy az új vezető mennyire gyűlöli a régit (senki se sejtette, mert jó színész), némelyik kolléganő határozottan a régi ellen fordult. Addig azt hirdette, hogy neki szíve lelke is egy vele, utána minden rossznak elmondta. Én a mai napig elmondom, mennyire szerettem a régi főnöknőt és nem vagyok hajlandó beállni a köpködő sorba. Kapom is miatta a megvetést az új főnöktől rendesen. Elnézek másokat, akik viszont gyáván hallgatnak. És ilyenkor látom, hogy ki milyen valójában, csak a krízisben derül ki, amikor már van veszítenivaló.


Volt aki azt javasolta, legyek kicsit jobb színész. De azt mondtam neki, nincs választásom. Nem tudok embereket megalázni azért, hogy megmaradjon az állásom. Képtelen vagyok rá.

2012. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
nálunk a férjem attól vadult be, hogy ő megtervezte velem és a gyerekkel az életét, tervei voltak és én ezt romba döntöttem azzal, hogy ki akarok lépni a házasságból. Mint kiderült a szerelemnél sokkal nagyobb benne a birtoklási vágy, mindig is ő irányította az.életemet amit én balga hagytam és most kiborult mert azt hitte be tudott törni és most kiderült hogy mégse.
2012. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a válás simán ment, a férjem válni AKART, én meg fejet hajtottam a döntése előtt. Minden működött klasszul addig, amíg semmiben sem mondtam nemet. (akkor vitte a gyerekeket amikor akarta, annyi gyerektartást ad, amennyit ő határozott meg, stb.) Csakhogy, a leányzó, aki miatt elment, megunta, hogy őt is megcsalta, és gondolta, hogy visszajön, itthonról kényelmesebb csajozni. Én meg mondtam, hogy NEM. Na azóta igyekszik pokollá tenni az életemet, időnként állat módjára viselkedik. biztos vagyok abban, hogy az hozta belőle ezt ki, hogy szembeszálltam az akaratával, ami a közösen élt 13 év alatt nemigen fordult elő.
2012. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
DRMMS szindrómának hívják, rengeteg elvált nőt érint. (Az én exem is ilyen.)
2012. nov. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!