Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Féltékeny a párom az öt évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny a párom az öt évvel ezelőtt meghalt anyámra?

Figyelt kérdés
Ha csak megemlítem a nevét idegrohamot kap.
2012. szept. 29. 00:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meglehet, hogy neki is rossz emlek, es igen fel, hogy visszaesel. Tudom, hogy nehez, en is elveszitettem apukamat amikor 14 eves voltam. Ezt nem konnyu feldolgozni, de az elet megy tovabb, es nekunk erosnek kell lenni, es tenni a dolgunk.
2012. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen az, ráadásul egészen eldurvult verzióban.


Ha te az édesanyádat meggyászoltad, akkor el tudtad lélekben engedni. Ez nem azt jelenti, hogy néha ne gondolj rá, hogy ne juson eszedbe a főztje, a haja illata vagy bármi, és ne lehess egy kicsit sem szomorú, hogy más nem él.


De ha nem gyászoltad meg, vagy ha urambocsá" "szentté avattad őt, akkor a feleséged azt érzi, hogy bármit tesz, soha nem nőhet fel egy piedsztálra tett emberhez, akit ráadásul überelni sem lehet, mert meghalt. (Ismered a Fal c. művet? Ugye, milyen henéz egy embernek, aki a szentté tett halotthoz méri magát?)


A másik oldala enek az, hogy a feleséged valamiért betegesen birtokló, és az édesanyád emlékét is szeretné kitörölni a lényedből, hogy csakis ő és csakis ő lehessen ott. Ha ez igaz, akkor komoly gondok vannak vele, és ez nem csak ebben a kérdésben fog megjelenni.


Mindenképpen jó volna vele leülni és megbeszélni a dolgot, idegroham ide vagy oda. (ami egyébként síma mezei hisztéria; a valódi idegroham kissé komolyabb dolog)

2012. szept. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elképzelhető az is, hogy őt is megviselte, de ő így próbálja meg távol tartani magát attól, hogy ő maga ne roppanjon bele... de a féltékenykedés is, vagy az is, hogy esetleg csak tettete, hogy bevágódjon anyukádnál, egyébként meg nem bírta... fene tudja. Én elvinném pszichológushiz, mert ez kicsit sok.
2012. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!