Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha beadom a valopert, ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beadom a valopert, ferjem jogosan kerheti, hogy szalljak be a kolcson torlesztesebe? Egyutt voltunk, mikor felvette, de az en nevem nem szerepel semmifele papiron, kezes sem vagyok. A birosag kotelezhet engem, hogy fizessem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire vette fel? Lakásra? Mert akkor elvileg kérheti...
2009. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen jogosan követelheti,hisz a kölcsönt a házasság alatt vettétek fel.Minden ingatlan,ingó vagyon,és ebbe beletartozik az adósság is amit a házasság ideje alatt jött létre az felesbe megy...De ez nem azt jelenti,hogy csak neked kell fizetned...Csak az is feleződik mint minden más...
2009. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Huha..rosszul irtam,bocsanat,meg nem voltunk egyutt,de az eskuvore vette fel. igy is kerheti?
2009. júl. 6. 13:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy magatokra költöttétek jogosan állítja be a közös "vagyonba" ezt a hitelt is!
2009. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

papírforma szerint persze kérheti, amennyiben bizonyítani tudja, hogy annak a hitelnek a felét te költötted el. tulajdonképpen ő a hitel felvételekor egyedülálló volt / ez a hitelszerződésen is szerepeltetve van/, tehát egyetlen bíróság sem fogja bebizonyítani, hogy a felét "rád" vagy te költötted el. Illetve egyetlen esetben, ha ezt számlákkal tudja igazolni, hogy az esküvői dolgokra ment a pénz. akkor esetleg követelhető, de így is megkérdőjelezhető.

szóval ha nagyon haragos a viszony köztetek, akkor ragaszkodj ahhoz, hogy te abból a pénzből nem láttál semmit, így a bíróság nem fog helyt adni a kérelmének valószínűleg.

2009. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Az esküvőn te is ott voltál,nem? Rád is költött belőle?Erkölcstelen dolog lenne részedről,ha ezt letagadnád!Miért akarsz egyáltalán válni ?
2009. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Ezt utólag találtad ki? Elég gyenge!
2009. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Milyen dolog mar hitelbol hazasodni vaze?
2009. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kulon vagyunk mar egy ideje..nem szeretnek egy alkoholistaval egyutt elni,akitol kaptam is egyszer eleg rendesen..ennyi
2009. júl. 6. 15:20
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg jogosan kérheti,de mivel még nem voltatok házasok gyakorlatilag nem,meg bizonyítani kell,mert szerintem nemszámít bele a közös vagyonba,föleg hogy neked nem szerepel ott a neved.
2009. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!