Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mire számíthatok a válóperen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok a válóperen?

Figyelt kérdés
A férjem 1 éve külön él,3 éves közös gyermekünkkel maradtam a közös házban közös hitellel, aminek a törlesztőrészletét ő fizeti. A férjem közös felügyeletet akar, és fenyegetőzik, hogy felhívja a gyámügy figyelmét arra, hogy a gyerek előtt csúnyán beszélek (ez nem jellemző rám, csak a nőre mondok csúnyát, aki miatt szétment a családunk, és ez bántja), és párszor kiborultam, és megütöttem a férjemet. Ügyvédre nincs pénzem.

2012. márc. 18. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

a férjed mindenképp közös felügyeletet kap,most is az van.

ezt csak akkor változtatnák meg,ha valami felmerülne a férjed ellen.

2012. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
viszont ha te megütötted,akkor ő kérheti a gyereket (szerintem jogosan)
2012. márc. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

A csúnya beszéd miért terhelő rád nézve? Másnak is kicsúszik 1-1 csúnya szó a száján a gyerek jelenlétében.

Megütötted a férjed? Maradt látható nyoma? A gyerek látta?


Szerintem ez sem jó indok, hogy rossz anyának állítson be.

De egy ügyvéd pontosabbat tudna mondani.

2012. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az nem elég a férjem ellen, hogy férjes asszonnyal volt titkos viszonya a házasságunk alatt, és rendszeresen elvitte hozzá közös gyermekünket? Amúgy nem tudom, hányan fogadták volna hidegvérrel azt a sok hazugságot és tűrték volna kiborulás nélkül a férjem mocskos dolgait.
2012. márc. 18. 15:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond. Ha ő valóban úgy látná, hogy bármilyen szempontból rossza anya vagy, azonnal magának perelte volna a picit. Mivel már egy éve "engedi", hogy veled éljen, ezek csak üres szavak. A közös felügyelettel meg semmi gond. Én inkább az anyagi részétől tartanék a helyedben.
2012. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért baj Neked ha közös a felügyelet?
2012. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mert mindenbe beleszólhat, ami a gyermekkel kapcsolatos, sőt kérheti, hogy egy hetet itt, egy hetet nála töltsön a gyerek. Amúgy sosem tiltottam el tőle a gyermeket, és engedem, hogy látogassa is, mert szeretik egymást, de nem akarom, hogy visszaéljen majd a helyzettel.
2012. márc. 18. 15:44
 8/13 anonim ***** válasza:
értsd meg,most isközös felügyelet van. Ahhoz,hogy ezt a férjed elveszítse érvek kellenének. Az,hogy megcsalt nem érv.
2012. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérheti h egy hetet itt és egy hetet ott töltsön. De mivel most is közös felügyelet van,nem gondolod hogy akkor már megtette volna?
2012. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
nemazért de nem kicsit pofátlanság az se hogy a hitelt a házban amiben nem ő él mégis ő fizeti, az a minimum hogy azt neked ítélik meg, vagy ha van esze egyszerűen abbahagyja a törlesztést, elvégre nem az ő feje fölül veszik el a házat, így semmi vesztenivalója, az hogy BAR listás lesz meg ki nem xarja le, gondolom nem akar újabb hitelt egy darabig.
2012. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!