Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A végrehajtási eljárás könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A végrehajtási eljárás könnyen leállítható, ha bizonyítom hogy már rég rendeztem tartozásomat?

Figyelt kérdés
A végrehajtó le akarja foglalni az autómat mert 57e gy.tartásdíj elmaradásom volt 2011-ben. Most jött a határozat az okmányirodából hogy lefoglalják az autómat és adjam le a forgalmit. Közben már 2 hete elutaltam exnejemnek a pénzt csak ő nem állította le az ügyet. Ilyenkor mit lehet tenni? Viszek banki utalási bizonylatot és sztornózzák az ügyet? A végrehajtó 120e-et követel.
2012. febr. 24. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
viszel egy banki bizonylatot és még pénzt,hogy kifizesd a végrehajtó költsélgeit is és a bíróságit is.
2012. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ezek a dolgok kamatoznak, a végrehajtónak is, az okmányirodának is idő, pénz és macera, az, hogy te az utolsó utáni pillanatban annyit fizetsz, az már kevés.


Ez olyan, mintha nem fizetnél egy évig fűtést, aztán mikor jön a végrehajtó feladnád a csekket. Akkor az már kevés.

2012. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ja és a felelséged már nem tudta voilna leállítani. gonddolom ő már tavaly átadta a bíróságnak,onnantól magától megy az ügy
2012. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagy szopás az egész.
2012. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Nagy szopás az egész."


Ezt leginkább a gyerek mondhatná.

2012. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
amit követel az valószínüleg a munkadíja, meg a bírósági költség, vagy kifizeted neki, vagy megszerzi magának
2012. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért ez a fűtéses példa éppen nem jó. Villanylevágásnál is úgy van, hogy ha odaviszed a befizetett csekket mielőtt levágnák, akkor nem tehetik meg. Felénk rúgtak ki emiatt embert.
2012. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kikapcsolás még nem ugyanaz. Amikor már a végrehajtó jön ki behajtani a tartozást azon, amin tudja, vagy mikor kijön a villanyos, hogy lekapcsolja az két külön dolog. Mikor lecsapják a villanyt utána még próbálják kihúzni a pénzt, felszólítanak stb. ha még mindig nem, akkor felmondják a szerződést és utána elkezdődik a végrehajtás.
2012. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg már késő csak a csekket befizetni mikor már ráterhelték a tartozást ÉS a költségeket is a lakásodra mondjuk.
2012. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most látom hogy tévedtem. A januári és februárival együtt követel az exem 57+17+17= 93 ezret. Vagyis a végrehajtói illeték és költség "csak" 26 ezer forint. Ebből exemnek utaltam 76 ezret. Nem a végrehajtó számlájára utaltam.
2012. febr. 24. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!