Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyire szerencsés vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szerencsés vagy nem szerencsés, ha az alperes és a felperes ügyvédje nagyon jó munka és baráti kapcsolatban állnak?

Figyelt kérdés
Én vagyok az alperes és az idősebbik az ügyvédem.
2012. febr. 13. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazi szakemberek,akkor a magánéletet kizárják a munkából. nem szerencse kérdése,hanem,hogy melyik ügyvéd végzi jobban a munkáját,meg persze az sem mindegy milyen szituációban vagytok.

Egy jó ügyvéd sem tud a szarból várat épiteni,de a lehető legjobbat kihozza a helyzetetből .

2012. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged nem zavar, akkor az ügyvédeket sem fogja. Ez még nem minősül etikátlannak, bár lehet, hogy vannak esetek, amikor én nem vállalnék ilyet.

A felek közötti kapcsolattól függ.

Meg attól is, hogy a felek ténylegesen ellenérdekeltek-e, mert ha nem (pl. közös megegyezéses válás), akkor aztán végképp semmi gond ezzel.

2012. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, várj, lehet, hogy félreértettem?

Az ügyvédek vannak egymással jó viszonyban? Én úgy értettem először, hogy az alperes van jóban a másik fél ügyvédjével.


Ebben az esetben semmi gond, az ügyvédek nagyon sokszor ismerik egymást akár korábbi esetekről még akkor is, ha nem nagyon jó barátok. Eléggé zárt társaság ez.

Professzionálisak lesznek, úgyhogy emiatt nem kell aggódni.

2012. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az van, hogy valamit mindig kitalálnak, és addig húzódik a per hogy mindketten a gatyátokat is otthagyjátok az ügyvédeknél.
2019. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!