Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most mit tegyek? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? :' (

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok és apum alkoholista még nem válnak anyuval de anyum azzal fenyegette aput hogyha nem hagyja abba akkor elköltözünk (én anyum és a két nővérem) de én nem akarok elmenni!! Persze apum velem is elég gonosz: mondok egy példát: egyszer ebédeltünk (közösen a család), tévében ment a pankráció (nagy kedvencem a foci mellett) mondtam anyumnak hogy én is nagy pankrátor leszek, anyum csak mosolyogott, apum meg komor képpel mondta: belőled így nem lesz semmi (mivel vegetáriánus vagyok és mindig meghagyom a húst ebédnél). NEM AKAROK EL MENNI.
2011. dec. 12. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Jesszusom 13 évesen pankrációt nézel?
2011. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bánomisén ***** válasza:
Szóval apukád gonoszkodik veled, alkoholista, de te nem akarsz elmenni onnan, ha esetleg a szüleid elválnak. Miért?
2011. dec. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is, nem látok semmi gonoszat abban, amit apukád mondott...biztosan bántott, de hidd el, vannak ennél gonoszabb, rosszabb szülők is.


Másrészt én megértem Anyukádat. Nagyon elege lehet apukádból, aki valószínűleg mást se csinál, csak iszik. Nem tudom, van-e még munkahelye, ha van is, nem sokáig, mert sehol nem tűrik meg azt, aki iszik. Ezen felül, Nektek, gyerekeknek is könnyebb lenne úgy élni, hogy nem lenne állandóan gyomorgörcsötök Aputok miatt.

Én elhiszem, hogy nagyon nehéz, de teljes mértékben igazat adok Anyukádnak. Ez nem élet....se neki, se nektek gyerekeknek.

2011. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugye azért nem akarsz elmenni, mert a megszokott otthon biztonságot nyújt? De hidd el, hogy akármennyire is fáj most, jobb lesz külön. Nyugodt légkör lesz, és senki sem fog piszkálni, ha nem eszed meg a húst (egyébként 13 évesen nem jó ötlet a vega életmód, szükséged van a húsban található aminosavakra). Te nem tudsz sajnos semmit sem tenni ebben az ügyben, ez a szüleid döntése.
2011. dec. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
(utolsónak a vegaságról csak annyit mondanék, hgoy én 10 éves korom óta nem eszem húst, most 20 vagyok, és az égvilágon semmi bajom nem lett belőle)
2011. dec. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Le kell ülni apuddal beszélni neked és a két nővérednek. Anyu nélkül csak Ti és faterod. Átbeszélni hogy mit láttok,mit szeretnétek, meg egyáltalán hogy legyen ezután.Nektek mi csapódik le abból ami közte és anyud közt történik.Hogy mitől féltek.

Rövidet is iszik? Mert ha "csak" sörözik az még nem vészes. Ha már megy a rövid is, akkor ott komoly gondok vannak.

2011. dec. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
képzeld: csak rövidet iszik, sört meg se issza. múlt karácsonyra anyukámtól kapott egy 1%-os Borsodi sört. de azt mondta nem szereti a sört. nem is olyan rég nyáron kifőzetett 2 hordó pálinkát, tesóm barátjától (pasijától) szülinapjára kapot egy üveg pálinkát (díszdobozban) és felrakta a polcra ahol ilyen ajándékok vannak másnap reggel anyukám vette észre hogy az üveg üresen visszavíntéve a díszdobozba.
2011. dec. 12. 16:05
 8/9 anonim válasza:

Ne haragudj meg rám, de jobb lesz nektek nélküle.

Ha igazán szeretne, leszokott volna az alkoholról, de ha eddig nem tette, szerintem ezután sem fogja. Azért, mert elválnának a szüleid, neked még lenne apukád, csak anyukádnak nem kellene egy alkoholista férj miatt aggódnia.

Az én szüleim is elváltak és sokkal jobban érzi mindenki magát.

Nem túl jó, hogy ellentétes válaszokat kapsz, de én, az egyik előttem szólóval ellentétben, azt mondom, hogy a testvéreiddel és anyukáddal beszélj. Kérdezd meg az ő véleményüket és mondd el a tiédet. Utána pedig, kérd meg anyukádat, hogy kettesben próbáljon dűlőre jutni az apukáddal. Az már nem a ti dolgotok. Az ő párkapcsolatukat maguk között kell elrendezniük.

A legjobb lenne, ha válaszút elé állítanátok; család vagy alkohol?

Ha az elsőt választja, segítsetek neki leszokni, ha tényleg komoly a dolog, esetleg orvostól is kérjetek segítséget, ha a második mellett dönt, akkor nem érdemel meg egy ilyen rendes gyereket. :)

2011. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Rövidet is iszik? Mert ha "csak" sörözik az még nem vészes."


Úristen, ne légy már hülye! A "csak sörözés" is vészes, ezt tapasztalatból mondom neked.

2011. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!