Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen papírok kellenek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen papírok kellenek és mennyibe kerül nekem?

Figyelt kérdés

Szeretnék több tartásdíjat kérni a volt férjemtől.

4 éve ugyanannyit fizet 2 gyerekre.


2011. nov. 2. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Húúúú,drágám,az én volt férjem 5 évig ugyanannyit fizetett,de nem egyből a bíróságra szaladtam,hanem Vele beszéltem meg.
2011. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

komolyan mondom, örülj, h egyáltalán fizet.

egy csomó olyan tróger van,aki azért dolgozik feketén, h ne kelljen fizetnie.

vagy egyszerűen csak nem fizet.


De tényleg, próbáld vele megbeszélni, vagy pl iskolakezdésnél kérj tőle többet, mert Neked is plusz költség az iskoláztatás. Illetve a gyerekek szüli-névnapjakor is, h meglephetné őket valamivel vagy pénz adhatna, h a gyerek azt vetethessen, amit szeretne


vagy nem ilyen együttműködő?

2011. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. Próbáld megbeszélni a férjeddel, elvégre nem kötelezö mindjárt biróságra menni, ha megy szépen is.

2. Attól, hogy 4 éve ugyanannyit fizet, még nem jár neked több, csak akkor, ha az ö jövedelme jelentösen megnött idöközben - ugyanis a gyerektartás a fizetéshez arányul. Meg mellékesen neki sem kellene éhenhalnia.

3. Ha nemlehet vele egyezkedni, annak ellenére, hogy sokkal többet keres, akkor megpróbálhatsz új pert inditani a gyerektartás összegének megváltoztatására.

4. Ebben az esetben a birósági panasznapon minden szükséges felvilágositást megkapsz.

2011. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Drágámnak:Valószínű azért mennék bíróságra,mert nem tudom sajnos megbeszélni a volt férjemmel.Vállalkozó,380 ezer Ft-ot keres.

Mi 98 ezer Ft.-ból élünk 3-an.


Iskolakezdéshez sem ad semmit sem.A fogszabályzás 50 ezer Ft.A szüleim tudnak segíteni,hogy ki tudjam fizetni.

2011. nov. 2. 22:12
 5/9 anonim válasza:
kell egy törzskönyvezett láma aki kibégetia válást
2011. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És a váláskor is ennyi volt a bevétele?

Valamint ez a tiszta pénz? Mert ha még ebből kell belefektetnie a vállalkozásába, akkor nem ezt fogják alapul venni.

2011. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Minimálbéres papírjait nézték.20-20 ezer ft-ot fizet.
2011. nov. 4. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint papíron minden változatlan.

Hát, sok sikert.

2011. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%

Tetszettél volna nem elválni.

Gondolom, azért egy életre megnyomorítanád anyagilag, ha rajtad múlna.Ja kérem, a hűtlen elhagyásnak ára van!

2011. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!