Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Azon parázok, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon parázok, hogy a volt barátom éjszaka betör hozzánk. Van rá szerintetek esély? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
2 éve voltunk együtt, egyszer szakítottam vele komolyabban a 2 év alatt és akkor az üzletünkből éjszaka elvitte a kasszát, meg kiderült hogy lemásolta a kulcsot és bejárt zuhanyozni. Nem jelentettük fel, mert nem akartunk még több problémát, aztán később meg lett beszélve mikor újra összejöttem vele, pont az ügy miatt(szerelmes voltam még) és(bár nehezére esett ) de kifizette részletekben.
2011. júl. 30. 22:10
1 2
 11/13 hot_kiss ***** válasza:
100%
A biztonság kedvéért csak minden zárat cseréltessetek ki.
2011. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Aki már egyszer betört, ráadásul nem csak egy kis aprópénzt vitt el.. Az ilyen bűnözők semmi perc alatt ellopják a dolgokat, lehet van kulcsa hozzátok, csak te nem tudod.. Testvérem is ilyen, egy pillanatra nem nézel oda és máris minden pénz eltűnik a környezetéből.. garázskulcsomat is lemásolta, de hogy hogyan jutott hozzá, a mai napig nem tudom.. Jobb félni, mint megijedni.
2011. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Tuti nincs kulcsa, csak fizikai erővel tud bejönni. Pont azért, mert 2 éve ellopták a táskámat(ahhoz nagyon kicsi az esélye, talán nulla, hogy köze volt), lecseréltük az összes zárat és azóta csak garázskulcsot tartok magamnál, az meg MINDIG nálam volt. Nem nagyon járhatott be hozzánk mert nem volt jóba a szüleimmel.
2011. júl. 30. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!