Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek, ha egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha egyre több dolog bizonyítaná azt, hogy a férjetek kavar a szomszéd nővel?

Figyelt kérdés

Két kisgyerek mellett mi a helyes döntés? Kiverni a balhét, vagy csöndben tűrni? Válni, vagy nem?

Elég egyértelmű bizonyítok vannak, de nem tudni, hogy szex is volt köztük vagy csak kavarás (mellesleg a nő is házas és van egy kisfiuk is)...Segítsetek!


2009. ápr. 3. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszélsz vele? Ő tudja pontosan, hogy mi a helyzet és mit szeretne. A csendben tűrés a lehető legrosszabb megoldás mind a pár, mind a gyerkek számára.
2009. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Csöndben semmiképp sem szabad maradni, én úgy gondolom. Rá kellene kérdezned, hogy igazából mi is történt. Ha tagadja, tárd fel a bizonyítékokat. Ha már kavar vele, akkor már nem teljesen mindegy, hogy volt-e szex, vagy sem? Másfelé nézeget, és ez nem szép dolog. Ülj le vele, és beszéljétek meg!
2009. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet szerintem nem szabad csendben tűrni több okból is: a férjed így nem tudja, hogy sejtesz valamit, ezáltal biztosan folytatódni fog a viszony, ha van köztük valami. Illetve ez téged is fel fog őrölni és ez egyszer úgyis ki fog törni belőled. Te amiatt ne aggódj, hogy ha te szólsz azzal belezavarsz a szomszéd családi életébe, hisz a nő párját épp úgy megcsalja, mint a téged a te férjed. Beszélj a férjeddel, de valószínű, hogy tagadni fog, amennyig csak bír. Esetleg az asszonykával is beszélhetsz, hogy tudjon róla, te tudsz a viszonyról. Ha nincs semmi köztük, úgyis kiderül a reakcióikból, ha meg van, el fogja valamelyikük árulni magát. A válás meg azon is múlik, hogy mi volt köztük pontosan és hogy folytatódik-e a viszony.
2009. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne tűrd el szó nélkül, de ne balhézz.

Próbáld megőrizni a hidegvéredet, és úgy kérdőre vonni.

Ha azt látja rajtad, hogy ideges vagy és kiabálsz, azt fogja mondani, hogy csak hisztizel, és utána bármit mondasz, le se fogja sajnálni....

És a szomszés nőcinek van férje / élettársa, vagy egyedül van a gyerekkel? Lehet, hogy kéne neki még egy fizetés a háztartásba és azért szemelte ki a férjedet....

de bármi miatt is... ez mekkora genyóság.....

2009. ápr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Van férje, együtt is vannak. Már kérdeztem a férjemtől is, tagadta, a nő is sejti vagy tudja hogy nem vagyok hülye...egyre nyilvánvalóbbak a jelek, hogyha most már nincs is köztük semmi, valamikor volt. Pár hónapja. Már a nyaraláson is olyan dolgok történtek, hogyha nem lettem volna 6 hónapos terhes már rég rájuk borítottam volna az asztalt!

Mondtam a férjemnek, hogy mondja el, nem fogok balhézni, mert inkább tudjam mi volt, mint ilyen bizonytalanságban élni...nem mondott semmit. Most 10 napos továbbképzésen van, szerdán jön haza, ma találtam egy blokkot a garázsában takarítás közben...egy ezüst gyűrűről...febr.11-i dátummal. Az én szülinapom is januárban van meg a nőé is...de én nem kaptam semmit, mondván hoyg nincs pénzünk ilyenekre...ja és a legszörnyűbb, hogy a nő valamikor jó barátnőm volt...

2009. ápr. 3. 13:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

TŰRNI??!!

Semmiképp! Nem csak magadért, a családért is felelős vagy! Persze apa is, de most ő nincs abban a helyzetben, hogy éljen is vele!

Neked kell borítani! Bilit, asztalt! És azonnal. És nem kell finomkodni, mert akkor újrakezdhetik. Legyen egyértelmű, hogy ezt nem tűröd el soha többet!

Nem kell bevenni a tagadást, meg hogy még te vagy a szemét.

Legyen egyértelmű, hogy ennek itt vége.

Nem érdekes, volt-e sex, vagy nem, ezt be kell szüntetni. Később még a párod is hálás lesz.

nem kel f.sni, egy kis kavarás miatt nem hagyja el egy apa a családját. Ne fogd vissza megad, és ne fogadj el semmi magyarázkodást. Nem is kell kérdezgetni, egyszerűen közöld, hogy mit lehet, és minek mi a következménye.

Veszélyes játékok ezek. Kinek lenne jó mégjobban belekeveredni? A férjednek sem, nektek sem. és valami felemás helyzetbe mennni, legalizált szeretőt tartani?

Rosszabb mint a válás. Még a gyereknek is. De nálatok nincs erről szó. Azt hiszik lehet. Megtévedhet bárki, te is én is, a férjed is. De nem kell hagyni.

Szeretd, ez ezt jelenti, hogy nem hagyod elveszni. Nem olyan súlyos itt a helyzet: nem szerelmes, csak szórakozik. Csapj rendet köztük. Aztán majd adsz lehetőséget helyrehozni :)

Ügyelj, hogy legyen érdemes a Te kegyeidért harcolni! Legyél kívánatos, okos, szeretnivaló, attól, hogy haragszol. Azért lássa szerencsétle (bocs) hogy ha egyszer! megbocsájtassz, az megéri neki a küzdelmet.

maradnál, és elsunnyognád hogy lépj, azzal te is sújtanál még egyet a házasságotokra.Nem hiányzik az most.


Szólj egyszer, s mondd meg, ha nem érti meg, akkor alás szolgája! De előtte még mindenkivel beszélni fogsz, a szomszéd férjtől az anyóson át a mamáig.

És elég egy sanda tekintet. Nincs magyarázkodás. És jobb ha a nőcit is helyre teszed. Nem kell hisztis tyúknak lenni, csak egy erős határozott nő, aki nem óhajt a hülye szerepében tetszelegni.

Én akár el is költöznék végső esetben. Ezt mondhatod a férjednek is: Még egy pillantás, és meg van a ház hirdetve! ne tehetetlenkedj, van amikor lépni kell.

És neked van igazad! Ne felejtsd el! Ne hagyd magad megdumálni!

2009. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Szépen hívogassad a férjedet, míg távol van, légy vele kedves, hadd szeressen beléd újra, a szomszédba meg menj át még ma, és rendezd el a kedves barátnődet.Mondd meg, hogy nem tűrsz el mégegyszer egy legapróbb semmit sem, egyszerűen kerülje el a férjedet. Ne mondjon semmit, te ezt akarod és kész. Inkább légy te a "féltékeny idegbeteg", mint hogy hagyd magad megvezetni. És mondd meg neki, hogy ha fel meri hívni a férjed, hogy erről beszámoljon, úgyis megtudod még aznap (meggyőző, fenyegető arccal) és azonnal mégy az ő férjéhez panaszra.

a férjed meg jöjjön haza úgy, hogy már várja, hogy lásson, és ha hazajön, mondd el neki, hogy mit nem tűrsz el a jövőben és kész. Ne kérd, hogy meséljen a múltról, egyrészt úgyis letagadja, és csak fölösleges fájdalmat okoznál magadnak. Jobb nem tudni mindent.

Beszélj minél többet magatokról(később), és mindig pozítívan. Nincs "nem " a mondatokban, idézd fel a régi kedves emlékekekt, és a jövöre vonatkozó terveiteket. Ha nincs ilyen, akkor legyen. Lehetőleg olyan, amivel könnyen tud a párod azonosulni. A szomszéd családot meg töröljétek a telefonkönyvből, a kerítésre pedig futtass babot. Vagy inkább ültess kukoricát az magasabb. Nincs átjárogatás! Inkább vesszen két "barát", mintsem a családotok.

Lehet lesz aki azt írja, késő, De én nem úgy érzem. Szerintem csak túl szelíd vagy. Nem mindenki ilyen. A "barátnőd" sem, hidd el!

Később még a férjed örülni fog, hogy harcoltál érte.

2009. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nagyon sok jó tanácsot adtak már a többiek, de be kell látni, hogy ha valaki félre akar menni, akkor félre is fog. Ha nem ezzel a nővel, akkor mással. Ha nem most, akkor később. Ezért kellene tisztázni a dolgokat pontosan. És nem csak az, hogy mi történt, hanem, hogy a férjed hogy érez. Az okot kell megtalálni, mert ezen csak úgy tudsz segíteni, de azért lássuk be, hogy normális felfogású férfi, akinek ráadásul nemrég született gyereke nem fog másik (ráadásul házas) nővel kavarni. Ha a férjed egy kalandor, jobb, ha minél előbb megszabadulsz tőle. Ha muszáj, adj neki ultimátumot: mondd meg, hogyha nem fejezik ezt be, akkor beadod a válókeresetet. A reakcióját nézd meg, vajon erre mit válaszol? Ha azt, hogy rendben, akkor egyértelmű, hogy nem szeret és minél előbb el kell válni. Látni fogod, hogy mennyire képes harcolni érted. Ha semmennyire, akkor legyen boldog a szomszéddal. Gondolom, a nő is tagad(na) mindent, de nem árt, ha beszélsz vele és megmondod feketén-fehéren, hogy tudsz mindent. Esetleg azt is említsd meg, hogy tudsz az ezüstgyűrűről. A reakciójából majd meglátod, hogy tényleg ő kapta-e.
2009. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Ja, és nem kell kiteríteni a lapjaidat egyiknek sem. Hadd higgyék, hogy többet tudsz, mint amit tudsz. Csak néha beszólsz, utalva egy bizonyítékra, mikor nem is várja. S beszélsz tovább, mintha mi sem történt volna, ne tudja lereagálni. Csak tudjon róla magában, hogy nem vagy hülye te sem.
2009. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
94%

szia.

én ugy vagyok vele h mivel átéltem ezt én is annyi külonbséggel h én még terhes vagyok. , én nem dobtam ki de nagyon sokat veszekszünk emiatt.nálunk nem a szomszéd a hibás hanem az ex nő és a férjem én azt mondom ha nem változik költözz a szüleidhez de ne mradj vele.én is várok amig meglesz a baba aztán kitalálom mi is legyen a dolog vége.

deremélem ti meg tudjátok oldani vita é költözés nélkül.

2009. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!