Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Pszichológus kérdés? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológus kérdés? Hogy mehetnék el úgy, hogy a szüleim ne tudjanak róla?

Figyelt kérdés
Szeretnék pszichológushoz menni,de nem tudom lehet-e a szüleim tudta nélkül?
2011. ápr. 15. 15:48
1 2
 1/19 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Hány éves vagy?


A lányomék sulijában (általános) a faliújságra ki van téve a gyermekvédelmi felelős (vagy hogy hívják) neve és elérhetősége. Szerintem nyugodtan fordulj hozzájuk, azért vannak.

A körzeti nevelési tanácsadóban is dolgoznak pszichológusok, akik szintén tudnak segíteni.

2011. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Jobb esetben a sulidban van iskolapszichológus is.
2011. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél pszichológushoz menni?
2011. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok,a sulinkban tudtommal nincs pszichológus,de ha lenne sem mennék oda különböző okokból. Azért szeretnék pszichológushoz menni mert szüleim elváltak,ezzel jöttek az anyagi és egyéb gondok,arról nem beszélve hogy mikor itt volt (10 éven keresztül) csak szenvedtünk miatta. Nem tudom kivel megbeszélni a problémáimat... teljesen összetörtem.
2011. ápr. 15. 16:08
 5/19 anonim ***** válasza:
De miért nem akarod megbeszélni anyuddal?
2011. ápr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát az iskola pszichológusával -ha van- tudsz beszélni. Egyébként ha 18 alatt vagy, kell a szülő beleegyezése, viszont a pszichológus semmit nem mond el a szüleidnek, amit te nem engedsz
2011. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hazi orvoshoz is mehetsz, ott is elmondhatod gondodat. o referalhat pszichologushoz. Egyik sem mondhatja el szuleidnek amit mondtal, engedelyed nelkul.
2011. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a háziorvosodtól is kérhetsz segítséget... ja, gyerekorvos még. De akkor is lehet, hogy tud megoldást.
2011. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Azért nem szeretném megbeszélni anyuval,mert már sokszor utaltam a problémáimra,de tudom,hogy neki is sok van most főleg a válás miatt.


A gyerekorvoshoz eltudok menni,csak az a baj hogy ő mindig beszélget anyuval rólam.

2011. ápr. 15. 16:16
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha azt érzed, hogy szükséged van rá, akkor mindenképpen keress fel egyet. Arra azonban számíts, hogy ez nem egy napos elfoglaltság. Hónapokig kell hozzá járnod. ez anyudnak fel kell, hogy tűnjön.


Nincs valami jó barátod, akinek elsírhatnád magad? Valami bizalmasod?

2011. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!