Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek tíz válással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inventor48 kérdése:

Szerintetek tíz válással befejeződő kapcsolat közül, hány olyan lehet amelyben a válóok az, hogy az egyik fél nem kapta meg azt amire vágyott?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Legalább 9.
2011. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok. Persze érdemes elgondolkodni azon is, hogy a vágy az reális volt-e, pl. nálunk az egyetem számtalan egészen fiatal házasság kötetett, ahol eleinte a lány mindent megtett a párjáért, majd a házasság után érts meg lett a papír köveletlőzött. Sajnos ez így nem müködik a papír nem változtatt meg semmit...
2011. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tíz. Ugyanis szinte senki nem pontosan azt kapja, amire vágyik, sőt nem is tudja azt nyújtani pontosan, amire a másik vágyik. Minden kapcsolatban kell a feleknek valamennyit (kevesebbet-többet) összecsiszolódni. Nem csak azzal kell foglalkozni, hogy megkapjam, amire vágyok, hanem azzal is, hogy a másiknak megadjam, amit tudok, esetleg egyik-másik, kevésbé jelentős vágyamról le is mondjak, ha szükséges.
2011. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mind a 10.

Egy kapcsolat csak azért tud tönkremenni, mert valamelyik vagy mindkét fél nem elégedett valamivel. Bármivel. Ha érzelmileg, ha fizikailag, bárhogyan nem elégíti ki a kapcsolat, akkor valami hiányzik, valamit nem kap meg.

2011. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy az elégedetlenség ( az amit adunk-kapunk ) mennyire függ össze az együttlét minőségével.
2011. márc. 20. 07:38
 6/9 A kérdező kommentje:
Az előbbi kommentemet kiegészítem még annyival, hogy mint válást előidéző ok mennyire számít az elégedetlenség (főleg a hölgyek reagálása, válasza érdekel)
2011. márc. 20. 07:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Értelmezés kérdése, de szerintem minden erre vezethető vissza.

Például nálunk mindketten nem kaptuk meg, amire vágytunk. Én a kellő mennyiségű szeretetet és szexet, ő meg a pénzt.

2011. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A szex milyensége nekem sem is nagyon fontos. A gyerekek miatt nem váltam el és már valószínű, nem is fogok. Ahogy öregszem, úgy kivánom egyre jobban és lehet ehhez annak is köze van, hogy egy nálam jóval öregebb férfi volt a tanítóm. Olyan érzéseket ismertetett meg velem, amelyről nagyon sokái csak álmodoztam. Az én férjem sem az igazi, jobban szeret pecázni mint velem lenni. Nem feltétlenül kell azért elválni ha a szex nem az igazi azzal akivel a sorsunkat összekötöttük. Tehát ok a válásra lenne nekem is, mégsem válok.
2011. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos információ az amiket írtok, de úgy látom elég sok olyan kapcsolat is van amely végződhetne válással ha valami nem tartaná össze azokat akik együtt élne. Továbbra is várom a véleményeteket.
2011. márc. 21. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!