Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van olyan férfi aki elfogadja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki elfogadja, hogy egy nő egy fedél alatt lakik a volt férjével?

Figyelt kérdés

42 éves nő vagyok. Elváltam, elég hosszú per volt. Mivel a házasság alatt történtek elég durva dolgok is, a 3 gyerekre való tekintettel kizárólagos lakáshasználatot kértem. Sajnos neki dörzsöltebb ügyvédje volt mint nekem. A bírói döntés az lett hogy szeparálni kell a házat. Így lesz két külön bejáratú lakrész. Most még nincs lerekesztve a ház, mert hirdetjük is hátha el tudnánk adni. Attól félek évekig kell hirdetni mire meg is veszik. Vagy el lehet adni hamarabb is, de csak nagyon áron alul. Akkor ami nekem marad abból nem lehet venni csak egy lyukat valahol. És egyik fél sem tudja kifizetni a másikat.

De így hogy kezdjek új életet? Van olyan férfi aki ezt elfogadja, hogy egy nő egy fedél alatt lakik a volt férjével?


2011. márc. 7. 13:22
 1/8 anonim válasza:
89%

Az semmi, de van olyan férfi aki azt is elfogadja hogy a nő nem vált el, sőt mellette boldog házasságban él a férjével:) (sőt ismerek olyat aki kényelmi okokból kifejezetten a férjes asszonyokra utazik) Bár a férj erről ritkán tud:P


Komolyra fordítva a szót, szerintem biztos nem gond. Max ha a volt férj áskálódik, kellemetlenkedik, bár az ilyesmi külön fedél alatt élés esetén is megeshet.

2011. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Az egyik barátom volt igy, ő megnősült, a két nő utálta egymást. Anyám barátnője, elfogadta a volt férj új feleségét, és szinte barátnői viszonyban voltak. Ez a két pasitól is függ.
2011. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lásd: Palika -Jucus- Ernő


Ha az ex nem áskálódik és az új is normális felfogással rendelkezik, akkor szerintem nem lesz gond.

2011. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Pont az a baj hogy a volt férj áskálódik.
2011. márc. 7. 13:37
 5/8 anonim ***** válasza:
A te házrészedbe azt viszel akit akarsz. Legfeljebb nem köszönnek egymásnak a pasik, és nem söröznek együtt.
2011. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szeparációt mindenképp meg kéne oldani, még ha el is adjátok a házat. A saját érdekedben. Csináljátok úgy, hogy a két lakrész között is legyen ajtó (zárható), úgy egész biztos, hogy el tudjátok adni.
2011. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
van. Engem pl. nem érdekelne.
2011. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki komolyan gondolja, azt biztosan zavarná. Persze ha csak futó kalandokat akarsz, akkor ez nem lesz gond.
2011. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!