Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a gyermeke 24 évesn, nappali tagozaton kap gyerektartást? Mennyit?

Figyelt kérdés
A fiam nappalin tanul, nagyon jól. Informatikusnak az eltén. Mellette a Lia iskolába is jár. jövőre végez, de akkor fogja betölteni a 25-öt. Jó lenne, ha kapna még gyerektartást. Legalább ennek a félévnek a végéig. Az őszre már csak pár kredit és az államvizsga marad.
2011. febr. 21. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem a szülő vagyok, hanem a gyerek, de leírom nálunk, hogy működik.

3 hete államvizsgáztam, még le kell tennem két felsőfokú nyelvvizsgát és csak akkor kapom készhez a diplomát. Apám szeptemberig még biztos fog fizetni.

Persze én közben már elkezdtem állást keresni és ha megkapom valamelyiket, nem kell addig fizetnie.


Én 23 éves vagyok, de a nővérem 25 évesen végzett és a tanulmányai végéig (+ még kb. fél évig) fizetett utána.


Ja és a gyerektartás 50 ezer.

2011. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. a fiam csak 20 ezret kap, ez nagyon kevés, és nagyon szükség van rá.Remélem még kap, ameddig lediplomázik.
2011. febr. 21. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a "gyerek" részéröl írok. 23 éves és gyesen vagyok egy 5 hónapos babával. Még kapom apámtól a gyerektartást. Kicsit érdekes de nagyon rendes töle hogy nem vonta vissza. Havi 20 ezer forint.

Szerintem ha nálatok eddig sem vonta vissza az apa akkor diplomáig már kibírja :) Meg kell beszélni.

2011. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
épp hogy vissza akarja vonni. De már ezt a pár hónapot kibírhatná igazán, nem?
2011. febr. 21. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!