Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudom minél jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom minél jobban elhúzni a válást?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 17:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha csupán azért akarod húzni a válást, mert te nem akarsz válni, vagy kicsinyes bosszúvágy vagy egyéb, de nincs reális magyarázat, az nagyon csúnya dolog. Nem tudom mi volt köztetek a gond, de a másik ember akaratának a semmibe vevése, sőt megakadályozása az én szememben aljasság. Ha menni akar menjen! Persze. ha egyéb okod van rá akkor más a helyzet, azt az okot a bíróságon kell elmondani.
2011. febr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel. A tárgyalást akkor is megtartják, hogyha te nem jelensz meg (mivel gondolom nem te adtad be a válópert), csak akkor nélküled választanak szét titeket (ami még könnyebb is, mert nem ugatsz bele).


Amúgy ez kicsinyes és szánalmas.

2011. febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, és tudom, nagyon fáj neked, ami történik, de...

Tényleg csak útálni fog, ha vissza akarod tartani,

másrészt mindig a pozitív emberekhez vonzódunk, ez a tett pedig nem éppen az,

harmadrészt ha szeret, akkor is visszajön, ha te nem hívod!!! Ha pedig nem szeret, akkor sem jön vissza, ha előtte csúszol a porban.

Tehát jelenj meg a tárgyaláson, illően felöltözve, emeld jó magasra a fejed, szoríts össze a szád, és még véletlenül se bőgj!

Tudod van valami szép, és vonzó azokban az emberekben, akik fájdalmukban is egyenes gerinccel járnak.

2011. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én sem akartam válni, mégis kénytelen voltam beadni a válópert, mert ivott, nőzött, rettegésben éltünk. Mégsem akart válni, nem jött el a tárgyalásokra. Mivel kizárólagos lakáshasználati jogot kértem a 3 gyerekre tekintettel, 5 tárgyalásunk volt, egyre sem jött el, így egy évig húzódott a per. Van olyan, hogy nem akarsz válni, de kénytelen vagy. Ha nem teszel semmit, nem mész el a tárgyalásokra, nem tudod visszaszerezni,már ha még mindig ez a célod. Egyébként sírva mentem minden alkalommal,mert még mindig szerettem, de a gyerekek és magam egészsége miatt is így volt az okosabb. Nyerni nem nyersz semmit, ha elhúzod.
2011. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Húzhatod te azt évekig is ,ha ő közbe már rég túl lépett rajtad,legfeljebb haza viszi a szeretőjét,téged meg megkér hogy menj el valahova mert zavaró tényező vagy...Bocs ha nyers vagyok de az ilyet nem értem,hogy miért kell a kakiban üldögélni,annak hamar szaga lezs...
2011. febr. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
aki menni akar,annak segíteni kell csomagolni
2011. febr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Válás gyorsan és békében

www.mediacio.eu

már az első tárgyaláson. Nincsenek viták és ellenségeskedés

2013. ápr. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!