Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás, anyu egyedül nevel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás, anyu egyedül nevel minket, tesóim folyamatosan lebetegednek, anyut kirúghatják. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyu egyedül nevel minket (3 tesóm van). Anyunak nincs bejelentett állása,keveset keres,nem kérhet szabadságot,nem tud betegállományba menni stb. Apu részéről senki sem hajlandó segíteni ill. jobb is ha ők nem avatkoznak bele az életünkbe. Anyu részéről az összes rokon messze (vidéken) lakik,így ők sem tudnak mindig segíteni (anyagi helyzetük miatt főleg).

Viszont tesóim folyamatosan lebetegednek,volt h itthon maradtam tesómmal,nem mentem suliba mert nagyon beteg volt viszont segítség nincs:S

Anyu több műszakban dolgozik.. tehát kb 1 órákra van itthon.


Gondolkoztam h lehetnék magántanuló.. vagy esetleg járjak esti tagozatos gimibe?


Mit tegyek?


16L


2011. jan. 10. 18:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

De jó is lenne, ha így lenne....

2011. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Havi 1szer enyire nem lehetnek betegesek, e miatt ne hagyd ki a tini korod, ha meg már felső tagozatosak egyedül is maradhatnak.
2011. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A szomszéd lehet egy 4 emeletel feljebb lakó kedves néni akivel nyilván többször összefutok.
2011. jan. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél magántanuló. Én ezt csinálnám. Mellette kérhetsz segítséget az iskolától, ha valamit nem értesz, a tanár külön elmagyarázza. Talán a közösség hiányozna, viszont kárpótolna érte a rengeteg szabadidő, és a felelősség, hogy neked kell beosztanod az idődet.
2011. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok!

Én vagyok, aki azt ajánlotta, hogy kérd Jézust, hogy segítsen. Látom, hogy nem volt hasznos a válaszom. Ha ajánlottam volna, hogy használj varázslást, lopást, hazugságot, jósoltass, akkor az jobb lett volna? Ezek a Sátán eszközei. Mindenki tartson önvizsgálatot, aki lepontozott.

Nekem kegyelemből sikerült megismernem az Urat, Aki mindenben segít! Jobb segítségem nem is lehetne, hisz Ő a Teremtőnk, tudja, hogy mikor hol fáj, Ő a legjobb orvos, Ő a legjobb pszichológus, a legjobb tanácsadó! Csak ŐT tudom ajánlani, hogy ne legyen sivár vagy keserves életed! Át kell adnod a szíved Neki és begyógyítja a sebeidet! Nem hisztek nekem? Próbáljátok ki! Itt egy ima, mondjátok el Istennek őszintén, aztán meglátjuk.


http://www.youtube.com/watch?v=T795ZtxaYmw

2011. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!