Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válunk. A feleségem tálcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válunk. A feleségem tálcán kínálja a lakást a betörőknek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

A válás folyamatban van, de közös lakásban lakunk még. A feleségem szétverte a riasztórendszer érzékelőit, a maradékot letakarta törölközővel, illetve elforgatta a biztonsági kamerákat, majd úgy ment el reggel otthonról, hogy nyitvahagyta a teraszajtót (családi házban).

Mire lehet ebből következtetni, és mit tehetek az ilyenek ellen?


2010. dec. 10. 17:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
miért váltok???
2010. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Azért válunk mert csak addig kellettem neki, amíg volt pénzem és most már nem tudom finanszírozni az irreális igényeit. Ezért aztán az utóbbi időben már semmi szeretet sem kaptam és a szex is kevés volt. Iszonyat rendetlenné vált, mindenféle iskolákba kezdett bele, de végig bukdácsolt csak, a családját meg elhanyagolta. De folyamatosan hazudott, becsapott és olyan dolgokkal rágalmazott meg amit el sem követtem. A végén pedig amikor nem kapta meg amit akat, kitalálta hogy megvertem és távoltartást kért ellenem, holott sosem bántottam. Azt hiszem ez elég válóok.
2010. dec. 10. 18:25
 13/21 anonim ***** válasza:
97%

És ha te lecseréled a zárat és kizárod? Ha nem közös a lakás, akkor megteheted nem? Elvégre biztosítanod kell a saját és a gyerekeid biztonságát valahogy, ha már a riasztórendszert "valaki " tönkretette.

Egyébként le kell fotózni, bár úgy,hogy nincs rajta konkrétan,hogy Ő volt, nem biztos hogy bizonyíték, de egy próbát megér.

A bíróságon azt kell egyébként mondani, ha felhozzák vádként a kizárást hogy idézném.."..tisztelt Bíróság, mivel valaki egyszerűen tönkretette a riasztórendszert és a kamerákat is elforgatta..egyszerűen a gyerekeim életét féltve a betörőktől, nem tudtam mást tenni, mint kicserélni a zárakat.Sajnos, mivel a feleségemmel a viszonyunk megromlott, hiába akartam tájékoztatni a zárcseréről, nem figyelt rám,így nem tartom magam hibásnak, mivel az élet védelme a legfontosabb!.

Nem vicc..ezt ma Magyarországon így kell csinálni.

Valamint perelném azért, mert kockára tette a gyerekek életét, ezt a bíróság sem hagyja szó nélkül.

2010. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Zárat nem cserélhetek, mert 1/3-ad részben ő is tulajdonos. Azért engem vennének elő, elég dúrva ez a válás már amúgy is. Azért mert ő nem tiszteli a törvényt, én még nem akarok lesüllyedni az ő szintjére.
2010. dec. 10. 18:52
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire pénzéhes, akkor lehet, hogy elfogyott a pénze és valaki felajánlotta neki, hogy x forintért kirámolja a lakást ha úgy intézi hogy ne bukhasson le, és te látszódjál az elkövetőnek, csak lehet hogy hamarabb hazaértél a kelleténél.
2010. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez látod lehet, mert még délelőtt hazamentem, a tervezett délutáni helyett. Viszont ha ez igaz, akkor iszonyú bajban vagyok, mert ha lepaktál az alvilággal akkor más is ki fog telni tőle.
2010. dec. 10. 19:03
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A fotókra bárki rámondhatja, hogy te rendeztet be úgy.

Inkábbrejtett kamerával kéne levideózni amint ezeket műveli, megmutatni több tanúnak (szomszédok, ismerősök, rokonok, minnél többen tudjanak igazolni) s köjegyzőtől tanácsot kérni, meg rendőröktől, hogy félted a gyerekek életét, esetleg orvosi kivizsgálást kérni ellene. A lényeg, hogy ha nem is segíthetnek, minél többen igazolják, hogy te már most megtettél minden tőled telhetőt, legyen nyoma, hogy próbálkoztál.

Esetleg a gyerekeket nemtudod elvinni anyukádékhoz?


Nálunk is tárva nyitva az ajtó (épp, hogy belehet csukni, zárni nem) de apámék már egy éve ézik ezt, mikor már 20szor kértem csinálják meg pénzt is adok rá mivel velü értem akkor se.:((

2010. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
az semmi. X ftért kinyirat téged.
2010. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jól van, figyelj. Még utoljára a zsebedbe kell nyulni. Látszatból kibékülsz vele, megígérsz mindent, kedves leszel stb, amikor összejöttetek, megpróbálsz mindent finanszírozni ahogy eddig stb. persze módjával. Aztán ha már elváltatok akkor elküldöd ahová való a p*csába.
2010. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ki akarja pakolni a lakást hogy ne kelljen osztoznia veled. Ne hagyd magad ami a tied azt vidd el egy raktárba, rokonokhoz.
2010. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!