Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jó ügyvéd egy apának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ügyvéd egy apának?

Figyelt kérdés
Tud valaki ajánlani egy jó ügyvédet gyermekelhelyezés megváltoztatásához? Apa vagyok, tehát másodrendű szülő a bíróságon. Okom van rá, lehetőségem. Nem tudom. Egy igazi szakember kéne!
2010. dec. 5. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2010. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem pesten keresgélj, de egy vagyon lesz, ezen kívül ha anyuka nem iszik vagy hanyagolja el a gyerekeket esetleg veszélyezteti, akkor sajnos hiába a jó ügyvéd.
2010. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Budapesten kéne. Az asszony drogozott, ivott, egy szélesebb láthatással belementem a gyerek nála elhelyezésébe. Most már 4. hete nem adta oda a kicsit, és 3 hete telefonon sem engedi, hogy beszéljek vele. Változtatni szeretnék, de csak áprilisban váltunk el. HIBÁZTAM! Szerintem mentálisan megzuhant ismét, bár ezt bizonyítani nem tudom. Ellenem nevelés megy ezerrel, és most már el is zárja a gyereket előlem!
2010. dec. 5. 23:03
 4/14 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a gyermek? És mikor drogozott és ivott? Régen vagy a házasságotok esetleg gyereknevelés mellett? Csak azért kérdezem mert egyrészt 3 éves koráig a gyermeket el sem viheted a láthatáson. Csak az anya felügyelete mellett láthatod. A drogozás és ivás pedig ha a gyermek megszületése után történt akkor még van esélyed. De ha nem akkor nagyon nehéz lesz. Maximum annyit tudsz kicsikarni hogy a láthatáson tényleg láthasd és tényleg beszélhess vele, mert ahhoz mindenképpen jogod van.

Hogy hibáztál azalatt azt érted hogy esetleg te miattad váltatok el, és úgy érzed hogy emiatt is zuhant meg mentálisan az exed? Mert ha igen, akkor én azt tartom valószínűnek hogy haragszik rád és ezért csinálja ezeket . Egy biztos A gyermeknek a legrosszabb ha ti harcban álltok és még ellened is neveli. Szerintem próbálj előszőr beszélni vele, hivd meg egy kávéra és kettesben beszéljétek meg hogy ezzel csak agyereknek ártotok és próbáljon meg a gyermek érdekében úgy viszonyulni hozzád ahogyan a biróságon kiszabták. Ha nem megy utána keress csak ügyvédet. Sajnos a sok pereskedés mégtöbb haragot szül,amit szintén a gyermek fog megsinyleni ezért mondom inkább hogy előbb próbáld meg így.

2010. dec. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nagyon sajnalom a tortenteket:(kar hogy ilyen anyak illetve szulok vannak... sajnos nem tudok segiteni de drukkolok neked.
2010. dec. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A gyerek születése előtt, és után is drogozott. A hibám az volt, hogy belementem az elhelyezésbe. Pedig utólag mindenki azt mondja, hogy lett volna esélyem. Kommunikálni a hölggyel nem lehet. Ezért kéne egy JÓ ügyvéd.
2010. dec. 5. 23:24
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja, a kislány 4 lesz februárban.
2010. dec. 5. 23:25
 8/14 anonim ***** válasza:
ha akadályozza a láthatást, akkor jelentsd fel, mivel az bűncselekmény ;)
2010. dec. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Három éves kor alatt a el lehet vinni a gyermeket láthatáson. Ez egy régi bíró gyakorlat. A legfelsőbb bíróságnak van egy állásfoglalás miszerint a gyermek elvitele nem köthető az életkorához, erre lehet hivatkozni.
2010. dec. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ha ellened neveli a gyereket, akkor az is egy indok arra, hogy nem alkalmas a gyermeknevelésre, a másik pedig, hogy nem engedi hozzád. Ezt kellene bizonyítanod. Ne legyőzni próbáld a feleséged, hanem megegyezni vele, de a legrosszabb ítélet is jobb, mint egy diktátum. Szerintem válás esetén a heti, kétheti, havi megosztott szülői felügyelet a helyes. A legtöbb nyugateurópai országban ez a jellemző, sőt már Szlovákiában is!
2010. dec. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!