Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért gyűlölik/gyűlölhetik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyűlölik/gyűlölhetik a nők párjuk exnejét?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 21:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Egy szerszámot használtak, és azt senki sem szereti.
2010. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Potenciális riválisuk, leginkább ezért.
2010. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 UM4 válasza:
83%
a többi nőnél nagyobb fenyegetést jelent rájuk mert egyszer már meg tudta szerezni a pasit
2010. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És egy olyan szituban,amikor már több gyerek is van az új házasságban?Tehát erősen gyanítható,hogy a pasi már nem fog visszatáncolni?
2010. nov. 18. 21:11
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Sztem irigység, féltékenység lehet az alapja. Félelem attól, hogy a párjuk nehogy visszatérjen a másikhoz, vagy hogy tuti összehasonlítgatja őket. Ilyesmik.

De az egész intelligencia kérdése véleményem szerint. Akinek egy csepp esze van nem foglalkozik az exekkel, mert felesleges.

2010. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Hát, én azt mondom mindennek oka van. Szóval biztosan tett volt a volt feleség, akárhány év elteltével is. Nálunk például a közeli baráti körömben egy nagyon nagyon ocsmány válás volt, a volt feleség akkor tudta meg, hogy csalja őt a férje, amikor a másik nőnél már 2 gyerek volt és akkor kezdte el őt csalni, amikor terhes volt, vannak még durvább részletei, azt most nem írom le, de lényeg a lényeg, a másik nő ugye egyértelmű miért lett gyorsan kétszer egymás után terhes, sikerült is megfognia a hapsit, ennek ellenére ez a két a nő a mai napig barátságban van és akkor látja az apa az előző házasságában született gyerekét amikor csak akarja, a gyereke is imádja az apját és az új nőt is. Szóval ha valahol utálat van, ahhoz kell egy ok és ha ez kevés volt ahhoz, hogy egy életre meggyűlöljék egymást, akkor el lehet gondolkozni, hogy miért van ennyi mocsok a földön.
2010. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Én gyűlölöm az exet, hogy miért:

Nem dolgozik, nekünk kell eltartani minden szinten a gyerektartás mellett.

Korábban állandóan megtagadja a láthatást, plusz lelépett a gyerekkel x hónapra.

Állandóan telefonálgat, hogy milyen szemetek vagyunk, milyen szar neki.- Mi soha nem hívtuk csak és kizárolag a dátum és időpont egyeztetés miatt.

Állandóan fenyegetőzik.

Műveletlen, minősíthetetlen stílusban beszél.

A gyereket nem akarja normálisan ellátni, és elhanyagolja.

Féltékeny nem vagyok semmilyen szinten. Riválist sem látok benne.

2010. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem vagytok kötelesek őt eltartani!!!

Ha a gyerekre nézve veszélyes,mert nem látja el megfelelően,lehet az elhelyezést bíróságon kezdeményezni!

Ugyanakkor az IQ-ja akkor sem volt több,amikor a párod vele volt,tehát...

2010. nov. 18. 21:40
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretek valakit, és annak valaki más fájdalmat okoz/okozott, könnyen gyűlölhetem. Legyen az exnej, volt barátnő, vagy bárki. A legnehezebb megbocsátani, ha azt bántják, akit szeretek.
2010. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erős ok a féltékenység, amit az anyós nagyon tud fokozni. Tapasztalat.

Gondolj bele: az exfeleség feleség volt valamikor, elvette a a szeretett férfi, együtt éltek, talán gyermeket is vállaltak, közös jövőt terveztek.

Az anyós talán jobban kedvelte az exet, mint a jelenlegi hölgyet, és sajnos ezt nem szégyellik néha hangoztatni.

2010. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!