Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha válás előtt találkozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha válás előtt találkozok valakivel ismerkedés céljából az mennyire lessz rossz hatással rám a válásnál és gyermek elhelyezésnél?

Figyelt kérdés
Befolyásol valamit a perben?
ma 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az lenne a probléma, hogy nem hagysz magadnak időt a túllépésre, hogy társfüggő vagy és az baj eléggé.
ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Semennyire nem befolyásolja a válást, de hallgass az 1-re és előbb valj el.
ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok társfüggő.nem azt mondtam hogy már járni akarok az illetővel,csak beülnénk egy kávéra valahova!ahogy megcsaltak,hazudtak nekem,ki akarnak semmizni,így elég hamar túl tudtam magam tenni.meg az önbizalmamnak jót tenne úgy érzem
ma 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!