Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez jelenthet bármit vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet bármit vagy csak nem érdekli?

Figyelt kérdés
A feleségemmel egy éve váltunk el, másfél éve jöttem el tőle. A múlthéten át kellett mennem, mert volt még pár cuccom, amit szólt, hogy vigyek el. Kedves volt, behívott kávézni, de nem mentem be, csak kértem, hogy adja ki a cuccaimat. Ami viszont feltűnt, hogy a bejárati ajtón, a postaládán és a kapun is a mi nevünk van kint, tehát pl Tóth-Kovács, csak nyilván más nevekkel. Ezt úgy, hogy a lakás az övé, közös gyerek nincs, és elváltunk egy éve, ráadásul neki egy éve van új párja is, akivel állítása szerint nagy a szerelem. De én nem értem, miért hagyta kint a nevünket, így párban. Azért egy év alatt ezt nem akkora macera elintézni. Szerintetek még érez irántam valamit vagy csak ennyire nem foglalkozik vele? Én szakítottam, aztán fél év múlva szerettem volna békülni, de akkor már nem volt nyitott, mert ugye lett új párja.
márc. 11. 12:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 10-es (12:46) nézetével. Két nőről is tudom ugyanezt: mi tudjuk, hogy ő özvegy, egy betörő pedig aligha kockáztat...
márc. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom...akkor miért nem cseréli ki az új párja nevére? Két perces művelet maximum. Engem biztos zavarna, ha több mint egy éve együtt lennék a párommal és nem lenne hajlandó leszedni sehonnan az exe nevét másfél év után sem, úgy, hogy az egész 1-2 perc. De biztos én gondolom rosszul :)
márc. 20. 12:40
 13/14 anonim ***** válasza:
Az új pasi nem akarja kitenni a nevét, nem az övé az ingatlan vagy őt sem érdekli, mi van a kapun. Ha téged zavar, akkor tedd szóvá, kötelezni nem lehet őket.
márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Leggyakoribb, hogy nem akarja a betoroket batoritani, hogy csak egy no lakik ott, regen meg nok szegyelltek is, hogy elvaltak, es megtartottak a nevuket.
ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!