Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Érdemes gyermekelhelyezési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes gyermekelhelyezési pert indítani? Részletek lent

Figyelt kérdés
Egy barátom szeretné, ha nála helyeznék el 11 éves kislányát. 3 éves volt a kislány, amikor elhagyta a felesége a barátomat, békés válás volt, az apánál 2 hetente, később hetente volt a kislány. A felesége újból férjhez ment, lett egy közös gyerek, de most ettől a férjétől is válik egy újabb férfi miatt. A kislányt és a 2 éves kisfiút albérletbe vinné, az új pasival. Anyagilag is rosszul állnak, de a kislány nagyon kiborult az állandó veszekedések, stb. miatt, és az apjánál szeretne lakni. Van ilyen esetben értelme gyermekelhelyezési pert indítani? Van esély az apának arra, hogy hozzá kerüljön a kislány?
2010. okt. 25. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne esélye, ha jobbak a körülményei.

Nálam is az anyuka tiltakozása ellenére, nekem ítélték a lányunkat, én neveltem fel.

2010. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Szia! Természetesen ebben az esetben van esélye, azért nem épp pozitív dolog, hogy ahány gyerek van, az mind különböző apától van és ráadásul otthon cirkuszok vannak, valamint jelenleg is egy olyan férfivel van együtt, aki egyik gyereknek sem az apja.



Kedves első válaszoló! Hogy sikerült megnyerned a gyermekelhelyezési pert? Nagyon ritka, hogy férfi nyeri ezért kérdezem, persze csak ha nem indiszkrét :)

2010. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen, ha a gyerek kéri, őt is meghallagtják (már van akkora) és a döntését a biró figyelembe kell vegye, úgyhogy mindenképp érdemes.
2010. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves 19:08

Nagyjából hasonló volt a helyzet, mint amit a kérdező leírt.

Persze volt igazságügyi pszichológiai vizsgálat mindhármunknál.

2010. okt. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes. Indokold meg, hogy az eredeti állapothoz képest jelentősen megváltoztak a körülmények, és hogy miért lenne jobb nálad. A veszekedések nagyon jó alapot adhatnak.
2010. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát én nem voltam ennyire pozitív, de jó hallani, hogy van akinek sikerült. Belevág, de nehéz lesz, főként, hogy a másik gyerek ügyében meg a legutóbbi férj száll harcba. Nem irigylem azért az anyukát sem, de talán most majd megpróbál változtatni az életvitelén a gyerekeiért, akárhogy is végződik az ügy.
2010. okt. 27. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!