Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi volt az oka, hogy beadtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az oka, hogy beadtátok a válást? és hány évig voltatok házasok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
7 év után váltunk.Sok volt már a plusz nő, aki nem tartozott a házasságba...
2010. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14 év után, mert még annál is több volt a nő, akik papíron nem tartoztak a házasságunkba :)
2010. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
:)
2010. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

17 év után.

Addig kellettem csak neki, amíg volt pénzem. Mostanában rosszabbul ment az üzlet és ha nincs pénz nincs kedvesség meg szex sem. Megadtam neki mindent, de neki egyre több kellett. Pedig csak egy buta postás volt. Aztán szépen kirabolta a céges kasszát, majd megzsarolt. Nem engedtem neki, mert nem volt miből, de nem hitte el. Hazugságokkal távoltartást kért ellenem, minden ismerősünknek elterjesztette hogy verem őt, pedig sosem bántottam, pedig megértemelte volna, hiszen ő többször is megütött már engem. De ő nő, ő megteheti én férfi vagyok és nem. Mindemellett rendetlen, üldözési mániája van, és iszonyatosan bosszúálló (szabolcsi származású). Csak az élteti, hogy nekem keresztbe tegyen. Most már egy taxist boldogít. Azt mondta az ürge, hogy azért van vele, mert szerinte minden nő ilyen. Hát most már én is tudom, hogy szerencsére nem.

2010. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és az esküvő előtt semmilyen jel nem volt arra, hogy hajlamos nőzni, vagy hogy ld. utolsó válaszolót rendetlen, pénzhajhász, stb? Ezek a tulajdonságok még csíraként sem voltak jelen?
2010. okt. 25. 19:44
 6/13 anonim válasza:

1 év után váltunk. Előtte 7 éves kapcsolat volt.

Nem kényeztettem eléggé és nem társként tekintettem rá, hanem mint lakótárs, szexpartner. Nem tiszteltem és nem tekintettem eléggé nőnek. 29/F

Jogos volt, hogy beadta, bár szerintem ha nem rögtön a válással állt volna elő, akkor meg tudtuk volna beszélni a dolgokat.

2010. okt. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19:04: talán épp én voltam az egyik plusz nő...
2010. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Ha egy pasi félrelép, ott azért a nőnek is van felelőssége...
2010. okt. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
úgy szokták mondani: Kettőn áll a vásár
2010. okt. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Imádom ezt a kettőn áll a vásár dumát! A férjem szeretője is ezzel próbálta magát nyugtatni, hogy biztosan én is tudom, hogy kettőn áll a vásár. Igen, valóban kettőn. Nálunk a férjemen és a kis barátnőjén.
2010. okt. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!