Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak a kocsival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a kocsival?

Figyelt kérdés
A férjem és én elváltunk. A közös lakáshasználat miatt még mindig együtt élünk. Van egy közös autónk is ami az én nevemen van. Részletre vettük, jövőre jár le a hiteltörlesztés. 3 évig közösen fizettük, majd miután beadtam a válást a férjem "letiltott" róla. Én úgy döntöttem, akkor nem fizetem a kocsi törlesztésének felét sem, mivel még az ajtaját sem nyitottam ki. Eddig nem zavart ez az állapot, de mivel a viszonyunk egyre rosszabb félek, hogy esetleg szándékosan szabálysértést követ el, a büntetés persze majd az én nevemre jön. Beszéltem vele, hogy írassuk át a kocsit a nevére, de a hitelátvállalás miatt nehéz eset lenne, illetve ő erre nem akar költeni. Gondoltam arra is hogy kivonatom addig a forgalomból amíg ez a helyzet nem rendeződik, de akkor nem tud elmenni dolgozni, mivel nem helyben van munkahelye a tömegközlekedés meg húzós.
2010. aug. 30. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz, hogy ő kitol veled, miért rá gondolsz??? Kivonatnád a forgalomból, de akkor nem tud menni dolgozni. Kit érdekel?? És ha majd kapsz egy gyorshajtásért 300 ezres csekket esetleg őt fogja érdekelni? Nagyon gyorsan lépj, mert még bosszúból is csinálhat valamit!
2010. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A büntetéstől ne félj, nyilatkozol, hogy adott időpontban nem Te vezetted az autót, a bizonyítás nem a Te dolgod.
2010. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De az ő dolga. Ha a rendőrök nem találnak senkit akkor őt veszik elő(a kocsi tulajdonosát). De ha kapod a csekket csak egy nyilatkozatot írsz, hogy a férjed vezetett és ennyi. Régebben volt az, hogy kapta a csekket bement megmondta, hogy nem ő vezetett de nem mondja meg ki mert közeli hozzátartozója és megúszták. De ez most megszűnt ha nem mondod meg ki vezetett te kapod a csekket.
2010. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Az asszony azt mondja a férje vezetett, a férje meg azt, hogy ő nem, egy állítás egy tagadás, fénykép, videó nincs, ügy megszüntetve. Ártatlanság vélelme.
2010. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyet azért tehetsz, vezettessétek rá a forgalmira, hogy a férjed az üzembentartó.
2010. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"...ügy megszüntetve. Ártatlanság vélelme." - Ez a kiskapu lett bezárva jogosan az objektív felelősséggel.


Nehéz ügy, mert ha a kocsin múlik a kényelmes munkába járás, vita után esetleg tartásdíjat is nehezebb lesz kipréselni belőle.


Bízzál benne, bosszú bosszút szül. Hátha nem akar háborúzni.

2010. aug. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"férjem letiltott róla" - "bízzál benne" a kérdező nem bosszút akar állni - szerintem.
2010. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dugd el a kocsit. Elvégre a te neveden van. Állj be vele egy időre egy barátod garázsába és ne mondd meg a férjednek hogy hol van, csak ha hajlandó fizetni is a részleteket. Nem tud semmit sem tenni, mert nem az övé.
2010. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!