Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik a válás küszöbén álltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a válás küszöbén álltak de sikerült megoldani, hogyan, milyen módon sikerült?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul vagyunk a férjemmel,kicsi gyerek van,megvan mindenünk(gyerek,autó,lakás...).De állandó a veszekedés,egy nap sem telik el lassan nélküle.Szeretnénk mindent rendbe hozni,de nem nagyon megy...Ha megbeszéljük,akkor is pár nap és minden a régi,kezdődik a veszekedés...Hogyan tudnánk ezt megoldani?Köszönöm előre is az építő jellegű kedves válaszokat!!!
2010. aug. 23. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak ne a gyerek előtt ordítsatok,ha lehet.
2010. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezni a másikat,hogy mit csinál rosszul? Azután változtatni rajta! Talán nem csak a gyerekkel kellene törődni,hanem egymással is! Neked is kellene valamilyen munka vagy elfoglaltság a háztartáson kívül is!
2010. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a nagy átlag azt mutatja, hogy minél többször ültök le megbeszélni, és nem változik semmi, az nem vezet jóra, mivel valószínű olyan okok miatt veszekedtek (tényleg, miken borul ki a bili?), amiken nem tud egyikőtök sem változtatni. Egy ideig menjetek külön, és akkor talán rájöttök, hogy jobbat úgysem találtok, vagy hogy úgy sokkal jobb. Ami nem megy, azt kár erőltetni...
2010. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem veszekszünk a gyerek előtt,nem szeretném,ha részese lenne.Amúgy köszönöm a válaszokat!Ja !Utolsónak:mindenen borul a bili,a legkisebbtől a legnagyobbig...:(
2010. aug. 23. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Esetleg gondoltal mar csaladterapiara? O benne lenne? Elmenne Veled?

Nekem is tonkrement a hazassagom, en konyorogtem neki, hogy menjunk el csaladterapiara, szerintem tuti segitett volna, rengeteg hibankra ravezetett volna, es talan megmentette volna a hazassagunkat, de o nem volt benne.....

2010. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam megmenteni a házasságunkat, mert a volt férjem szerint minden rendben volt közöttünk, csak szerinte én változtam meg. Családterápiára ő sem volt hajlandó eljönni velem, mondván, hogy ő nem bolond. Véleményem szerint egy házasságot nem feltétlenül azzal lehet rendbe hozni, hogy görcsösen ragaszkodtok hozzá. A legfontosabb dolog a saját kiegyensúlyozottságotok kell hogy legyen. Ha szinte mindennap veszekedtek, akkor valószínűnek tartom, hogy már irritáljátok egymást és kudarcnak élitek meg a házasságotok rendbehozását. Ebben az esetben én is egy kis különélést javasolnék. Az apa mindennap tartaná a gyerekkel a kapcsolatot, ti meg csak annyit beszélnétek amennyit nagyon muszáj. Találj magadnak egy kis elfoglaltságot amit szívesen csinálsz és örömet találsz benne. Az én volt férjem is folyamatosan gátolt mindenben, nem mehettem sehova nélküle egy otthonülő cselédasszony akart belőlem csinálni. Mióta elváltam lett egy új párom, akivel nagyon harmonikus a kapcsolatom. Mindenben támogat. Elkezdtem egy tanfolyamot amit nagyon imádok. Kevés időt vesz el a családtól, mégis nyugodtabb lettem, kevesebbet problémázok dolgokon. Ezért fontos a kiegyensúlyozottság. Sok sikert kívánok a házasságot megmentésére!
2010. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Otthon vagy, vagy dolgozol?

2010. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Családterápia neki sincs ínyére.GYESen vagyok.Igazából nem tudom,hogyan de szeretnénk rendbe jönni.Nagyon messze laknak a szüleim,nem tudom,hová költöznék...:(
2010. aug. 24. 16:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Akinek sikerült,azok IS írjanak!
2010. aug. 24. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!