Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik gyerek nélkül elváltak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik gyerek nélkül elváltak, mi volt az ok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 05:43
1 2
 1/11 Morcika83 ***** válasza:
68%
Mi köze van ennek a gyerekhez?
2010. aug. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

z úgy lehet, hogy összeházasodott 2 ember, akik nem szerettek volna gyereket. És az egyik egyszer félreléphetett.


!Nem velem történt!

2010. aug. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez semmi köze a gyereknek, sok olyan ember van aki meggondolatlanul házasodik, vagy csak az egyik fél miatt van házasság aztán rájön, h. mégsem bírja.Vagy pont azért mert nem jön össze a gyerek.Amúgy sok olyan pár van aki alapból vár még a gyerekkel a házasság után, hisz nem törvényszerűség h. házasság után egyből a gyereknemzés az első.
2010. aug. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én olyat hallottam,hogy a pár 8évig járt együtt,aztán összeházasodtak, majd pár hónap után elváltak,mert a csaj beleszeretett valakibe (akivel meg is csalta a férjét). Azóta a csaj azzal az újjal van. gyerekük még nem volt.
2010. aug. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az egyik unokatesóméknál kölcsönös megcsalás volt ok, most mindkettőjüknek van másik párja, akikkel boldogok. Túl fiatalok voltak az első házasságnál, és inkább a szülők voltak lelkesek. Egy másik unokatesóméknál a házasság után derült ki, hogy a pasi drogozik és nem tud teljesíteni az ágyban, házasságban mutatta csak ki, hogy agresszív ember, elkapkodták, unokatesóm örülhet, hogy csak egy válással úszta meg, és gyereknek nem kellett sérülnie, most férjnél van gyerekekkel és boldog.
2010. aug. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Általában azért vesznek össze, mert találkoznak mással, aki többet foglalkozik, többet beszélget velük, esetleg többet szexel is :)


Aztán nem akarnak tovább szenvedni egy unalmas kapcsolatban, ahol már csak az egymás baxogatása megy esetenként.

2010. aug. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Gyerekkel vagy gyerek nélkül, mindegy. Az okok ugyanazok lehetnek: megcsalás, elhidegülés, kötöttségtől való félelem, akadályoztatás az élet egyéb területein stb.

Egy kapcsolat vége nem azon múlik hogy van-e gyerek vagy nincs. De tény hogy sokan együtt maradnak a gyerkőcök miatt, de attól még a házasság nem működik. A probléma megmarad.

2010. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nálunk megcsalás
2010. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9 év után házasság, majd a nászúton asszonyka összejött egy magyar fiúval, aki ott nyaralt épp, hazaérve sms-eztek, férj megtalálta....nem volt semmi konkrét bizonyítható, de valahogy elmentek egymás mellett, a csaj hülye volt, a pasit meg jobban érdekelte az autója és a melója....hagyták kihűlni a kapcsolatot!
2010. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ivott, játékgépezett, hazudott az uram...akármennyire is szerettem volna, de gyereket így nem mertem bevállalni./És milyen jól tettem!:-)/
2010. aug. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!