Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor jut el egy házaspár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jut el egy házaspár oda, hogy már nem ragaszkodásból maradnak együtt, hanem belátják : válni kell?

Figyelt kérdés

8 év házasság és egy 3 éves kisfiú.

Jelenleg külön élünk, ragaszkodunk még egymáshoz, de a kapcsolatért én már túl sokat tettem. Pitiztem, megalázkodtam, kértem, könyörögtem, leültem vele megbeszélni, nem érdekelte..... összeveszünk állandóan. Haragszik rám, mert nem pitizek tovább, ő elvárná. Játsza a sértettet, de érzem hogy még ragaszkodik és nem akarna elengedni.

Lelkileg nem érzem azt, hogy készen lennék válni és elengedni őt, pedig már nem szeretem. Ő is így van vele, nem akar ennyi évet kidobni, viszont békülni és megalázkodni egyikünk sem akar.

Az alapprobléma az, hogy eltávolodtunk és elmúlt a szeretet.

Ismerkedem másokkal, mivel neki van szeretője jelenleg, de senkit nem találok. Nem is fogok találni, mivel sosem voltam kapós. Akkor válasszak hogy szar házasság vagy egyedüllét? Mit tegyek?


2020. máj. 2. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Van szeretője akkor ez már nem kérdés.A gyermeked miatt vele maradnék hogy ne nélküled nőjjön fel egy másik fa..kalap mellett de tök közömbös lennék a ku..ához.Idővel te is találsz valakit de elsősorban a gyermekedet nézd.Én legalábbis nem tudnék nélküle élni.33-F
2020. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az a kérdés, hogy mégis mit várnak el az emberek egy házasságtól vagy a másiktól, amikor nem egy nyaralásra mennek, hanem 40-50-60 év együttélésére vállalkoznak? Persze erre ez a nagy fogyasztói világ is ráteszi a súlyát.

Igen, a házasságok 98%-a idővel átmegy megszokásba, a szerelem jobb esetben szeretetbe. A napi rutin felülírja az érdeklődést, a szex is megszokottá válik. Na ilyenkor jön el a próbatételek ideje, amin sajnos a többség elvérzik. Ki miért, ez mindegy is.


Majd elválnak, és már egy sokkal rosszabb pozícióból megint nekivágnak a kalandnak. Szerintem a mai emberek többségéből hiányzik a kitartás és az elköteleződés. Kár. Jön egy szerető, akivel szikrázik a levegő, de a szerető csak azt a röpke pillanatot színezi ki, ha vele kellene együtt élni, ugyanaz lenne mint a feleséggel vagy a férjjel.

2020. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább egyedül maradnék.Ha már mást keresünk és a büszkeségünk fontosabb mint a család és ennyire nem tudunk kommunikálni akkor értelmetlen a békülés.
2020. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kiírjuk a nevét, azonnal törölteti a kérdést.
2020. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az előző kommentet nem ide szántam.
2020. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!