Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kérhetek gyerektartás eltörlés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetek gyerektartás eltörlést, ha a gyerekeim teljesen elfordultak tőlem?

Figyelt kérdés

Teljesen megszünt a kapcsolat a gyerekeimmel anyai ráhatás miatt!Pontosabban 2 évente írnak egy tömör üzenetet hogy "erre és erre pénz kellene, utalj többet" Ha szülinap,névnap ünnepnap vagy akár egy hézköznap írok nekik vagy érdeklődök felőlük, válasz nélkül maradok.

Az egyikük 18lesz idén vele már évek óta semilyen kapcsolatom nics.

Hova fordulhatok segítségért?


2010. júl. 17. 14:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%

én vagyok aki írta,h szar apa.

a feleség a hibás? hagyjuk már,oké.. lehet,hogy az apjuk ellen nevelik őket.de akkor is ! hha nagyon akarta volna,folyton látogatta vna őket,elmagyarázta vna a dolgokat,akkor a gyerekek nem utálták volna meg!

2010. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A megítélt összeget sajnos ki kell fizetned, pedig azon kevés apák egyike vagy, akit maximálisan megértenék, ha nem fizetnél semmit. Tudom, ezzel nem mész sokra. :(

Nehogy már egy tizenkét év feletti gyerek önállóan dönthessen, h. melyik szülővel él, de a tizennyolc éves meg az anyja miatt sz.rja le az apját. Ez már rég a gyerek saját döntése. Azért teszi meg, mert megteheti. Viszont egy fillérrel se küldj többet, az ilyen "utalj többet" üzenetekre meg Te ne reagálj. Ez a sok szétesett család tökéletesen megtanítja a gyerekeket, h. kit mire lehet használni, de arra nem, hogy nekik mi lenne a kötelességük.

Ja, nő vagyok.

2010. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Azoknak írok akik szar apának titulálnak vagy ellenem szóltak! A gyerekeimmel jó kapcsolatom volt. Sajnos egyik napról a másikra történt az elfordulás: Hiába kerestem őket letagadták magukat.A telefont kinyomták , tehát elérhetetlenné tették magukat!

Nem értem miért kell annyira pártolni az olyan anyának nevezett lényeket akik az apjuk ellen nevelik a gyerekeiket!!??? Bármi történjen 2 felnőtt között ahhoz semmi köze sincs a gyerekeknek!!!

2010. júl. 17. 18:49
 14/16 anonim ***** válasza:
24%

jó,én részben bocsánatot kérek.

az a helyzet,hogy az én apám is ugyanilyen..ezért indultam ki belőle..vagyis nem ugyanilyen csak szar a kapcsolatunk.és anyám talán próbálta ellenem fordítani,de apám semmit nem tett azért,hogy ez ne így legyen..mára már én is odáig jutottam,hogy nem is beszélek vele.de szerintem ne a gyerektartást próbáld eltöröltetni,hanem elsősorban pl láthatási jog? .. és akkor a gyerekeknek muszáj veled lenniük,talán megváltozna a helyzet. mert te is tudod,hogy ez így nem jó,vagyis biztosan fáj,hogy ilyenek.

2010. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
23%

Szánalmas apa vagy sajnálom a gyerekeidet.

Neked kellet volna tartani a kapcsolatott nem nekik.

2010. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%

TÉVHIT, hogy addig jár a tartás, amíg tanul a gyerek!

18 éves koruk felett, alapos indokokkal méltányolja a bíróság. - Kapcsolattartáshoz is köthető.

2010. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!