Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyedül maradni egy kisbabával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradni egy kisbabával?

Figyelt kérdés
Van rajtam kívül is,aki egyedül neveli a kisbabáját,apa nélkül?
2010. júl. 12. 11:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

És ez mikor derült ki?Már el is költözött a férjed?Mióta vagy egyedül, és hogy érzed magad?

Komolyan,néha nem tudom mi van mostanában az emberekkel,férfiakkal és nőkkel egyaránt...olyan sok megdöbbentő történetet hallottam...meg persze itt van a saját életem is.

A legfontosabb,hogy próbálj meg ne agyalni,és a babádra koncentrálni amennyire csak tudsz,hogy ő a lehető legkevesebbet érezzen meg ebből az egészből.És persze,ha ő nem látja,akkor sírhatsz vagy "dühönghetsz",mert igenis erre is szüksége van ilyenkor az embernek.Én csak egyszer sírtam el magam a babám előtt...hát a végén együtt zokogtunk egymásra borulva...soha többé.

Sok erőt és kitartást kívánok neked!

2010. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
olyan jó h ennyi erős nő van itt, bár én is az lennék, én 1éve még mindig össze vagyok törve
2010. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Egy hónapja vagyunk külön.Hát nem kívánom senkinek ezt érezni...
2010. júl. 14. 13:30
 14/17 A kérdező kommentje:
Azt hittem példás a házasságunk,a látszat ezt mutatta.
2010. júl. 14. 13:31
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy 9 hónapos tündér-kislánnyal maradtam egyedül 3 hónapja. És igen, nagyon nehéz. A szerelem már elmúlt, tett róla az ex, de a düh még feljön időnként, tesz róla.

Szerintem csak az idő segíthet. Valahogy el kell fogadni a helyzetet. Én rájöttem, hogy inkább a helyzethez ragaszkodtam, mint az emberhez. Tudod, a teljes család eszménye...na ezen még ma is tudok jókat bőgni. :-(

Nekem sokat segít, ha nem ülünk itthon. Jó időben strandolunk, séta, játszótér, barátnőzés. Már új jelölt is akadna, de ezt senkinek sem javaslom ennyi idő után.

És igen, tényleg nagyon ütős tud lenni az egyedülmaradás. Nálunk is mindenki leakadt, amikor apuka lelépett, főként, hogy még most is ő sajnáltatja magát. Egy dolog tuti, hogy ilyenkor lehet megismerni a másikat rendesen...

Szervezz minél több programot magatoknak a manóval. Ha csak séta, az is szuper. Mutasd meg a világot annak a kis embernek. Ez a dolgunk.

Kitartást, erőt kívánok!

2010. júl. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak!Nincs kedved bővebben beszélgetni?Neked is kitartást kívánok!Amúgy én is a családi összetartozást fájlalom nagyon...
2010. júl. 22. 07:43
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia! Utolsó vagyok...

Nem tettem ki a kis pipát anno, így nem láttam, hogy írtál...

Mi történt veletek azóta? Hogy vagytok?

2011. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!