Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betty26 kérdése:

Hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Már 3 éve élek Pesten, alapvetően egy jó humorú és közvetett lánynak tartom magam, bármiről el lehet velem beszgetni. Persze voltam próbálkozások de mindig közbe jött valami. Ennyire taszító egy telt nő, vagy nem is tudok másra gondolni. Csak érdekel, hogy másnak is így jön le, vagy csak velem van a baj.
2019. júl. 21. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy veled van a baj. Engem nem zavar ha valaki telt, csak legyen kedves.
2019. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akár itt is, ha válaszolsz a privátokra.
2019. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyire telt? :-)
2019. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Telt nőként sosem volt problémám az ismerkedéssel. Nyilván nem mindenkinek vagyok az esete, de akivel már kialakult valami, ott nem a testalkatommal volt a probléma.
2019. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Shepherd19 válasza:
45%
Pl. itt, velem. :) 38 éves, budapesti srác vagyok, aki imádja a telt lányokat. :)
2019. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
" 38 éves, srác" XD
2019. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
43 éves, fiatalos terminátor vagyok. Érdekel ez az összeállítás? :D
2019. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen az ismerkedéssel sose volt baj,csak valahogy nem maradtak meg.
2019. júl. 21. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!