Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik azt hangoztatját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik azt hangoztatjátok, hogy az alacsonyságotok miatt nem kelletek a nőknek, milyen rossz tulajdonságotok van még?

Figyelt kérdés
Csak mert nehezen hihető, hogy azért kaptok visszautasítást, mert 180 helyett 179 centisek vagytok. Belegondoltatok, hogy esetleg más tulajdonságaitok miatt vagytok parkolópályán? Pl. sörhas, lábszag, rossz természet stb.
2019. júl. 16. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Félig off:

Vagy én vagyok ilyen peches, vagy direkt miattam* találták ki a tinderező hölgyek, hogy 185+... De már nagyon el vagyok kenődve... Csomónál látom ezt az értéket, komolyan ez már ilyen ISO szabványszerű cucc és ezért balra kell húznom őket, pedig tök szimpi lenne elég sok hölgyemény első blikkre... :(

184cm magasra nőttem, amúgy! :)


*jajj, csak viccelek :)))

2019. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Az egyéb rossz tulajdonságokhoz meg kellene ismerni a másikat, még a lábszaghoz is kell egy randi.
2019. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer mondta egy nő, hogy negatív a kisugárzásom.

Sok kínos csönd a randin, neem tudok beszélgetni. Meg kicsi az érzelmi intelligenciám.

A többiek csak nem írtak többet, amikor kerestem őket.

2019. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Nőként írom ezt, jópár nő meg sem tudja,hogy miylen tulajdonságai vannak egy pasinak mert miután meg tudja hogy 170cm már törli is vagy nem ir vissza neki :)

Van akiknek feltétel ez....

2019. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%

Kicsit átestél a ló túlsó oldalára. Baromira nincs akkora súlya annak a legendás +180-as kritériumnak (azt az 1-2 centit amúgy is le lehet tagadni), mert ha eléred min. a 175-öt és mellé még jóképű meg tanult/pénzes is vagy, akkor nincs olyan nagy gond. Csak persze ilyenkor nem érdemes Tinderen ismerkedni, mert hiába van 176 centivel egy AMG Mercid meg egy budai villád, amint a csaj a profilodat megnézi (nyugi az AMG-t nem fogja felismerni, mert a legtöbbje azt se tudja eszik-e vagy iszák), akkor látni fogja a magasságodat és egyből balra húz.

Amúgy igaza van az előttem írónak. Ha 170 vagy (én is pont ennyi), akkor baromira nincs esély, hogy jobban megismerjen. Ezért jövök megint az AMG-s példámmal, hogy sok pasi nemhogy online, de még élőben se jut esélyhez, mert még mielőtt leszólítaná a csajt, már akkor offolja tekintetével/viselkedésével a magassága miatt. Így az ostoba tyúk maga alatt vágja a fejszét azzal, hogy meg se várja mit akar kinyögni neki a pasi - jelen esetben, hogy baromi gazdag és a tenyerén hordozná - mert annyira a külsőségek dominálnak, hogy a szimpla kapcsolatfelvétel is borzasztó nehézkes még rahedli pénzzel is.


Amúgy nekem a magasságom egy nagyon mély problémaforrás, ami az egész életemet végigkísérte és generálta a többi problémát. Eleinte "csak" alacsony voltam és minden más téren hoztam a szintet. Utána a sok visszautasítás hatására már nem is sportoltam, mert elvesztettem a reményt és emiatt lefogytam. Így már annyi esélyem se volt, mint előtte. Csökkent az önbizalmam és a tanulmányaimra hatással lett az újonnan kialakuló depresszió. Így folyamatosan süllyedtem a mocsárba egyetlen egy kiváltó ok miatt: az alacsonyságom. Ha az nem lett volna, akkor lehet megmarad az önbizalmam, látok esélyt az önfejlesztésre és egy teljes értékű emberré válok.

2019. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem #5-ös, szedd össze magad.

Amúgy a lányoknál az a lényeg, hogy egy szép magassarkút hagy vehessen fel, anélkül, hogy magasabb legyen nálad. Tehát a 150-160 cm-es lányoknak elég a 170cm, ha minden más is ott van.

Én randiztam 165cm-es sráccal is (aki amúgy 170-nek hazudta magát), de nem a magassága miatt küldtem el, hanem mert egy egoista p*cs volt :D

2019. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jól lepontoztak a válaszom pedig tényleg ez a tapasztalatom ....

barátnőknel is így láttam .

Én csak 164cm vagyok szerencsére nekem mindegy szinte tőlem kisebb nemvolt még aki ismerkedett volna velem :)

2019. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Srácok akik a magasságuk miatt sírnak! Üzenem innen 185cm magasról,hogy hiába vagy magas ez sem ér semmit hidjétek el.Rengeteg visszautasítást kapnak a magas srácok is.Én 185(ami szerintem nem is magas) haverom 193 elmegyünk bulizni minden 5. csaj ha szóba áll velünk. Én pl sok éve gyúrok, igényes vagyok, jó ruhákban járok, prémium márkás autóm van, normális értékrendem és személyiségem van mégsem találok 1,5 éve egy átlagos,csinos,normális lányt.Másrészről valamilyen szinten érthető,hogy a magasság számít a lányoknak, nekik fontos, hogy nem csak a személyisége, határozottsága miatt hanem fejükkel is fel tudjanak nézni a férfira.Sajnos ezzel nem lehet mit csinálni de nem hinném,hogy előbb utóbb egy 170cm es srác ne találjon magának megfelelő lányt.
2019. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!