Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan pasival akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan pasival akinek nincs kockahasa csak sima lapos hassal büszkélkedhet?

Figyelt kérdés
Vagy ez már csak "jobb híján" kategória akit később le kell cserélni?
2019. júl. 15. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem hogy lecseréljük, nem is kezdünk vele

Csak tökéletes testű pasikkal kezdünk

2019. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Hát vazzeg komolyan, ez a civilizáció megérett a pusztulásra, hogyha csak kockahasúakkal járnának. Olyan meg nincs is sok szerintem.
2019. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Sokkal jobban tetszik, mint a kockahas.

Bár nekem a legjobban a pici(!!) pocak tetszik. (Picit értsd szó szerint, 1-2 cm benyomkodható réteg. Csak sokan a focilabda-méretű sörhasra is azt mondják, hogy pici poci. :DDD)

2019. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Persze.


Múltkor is találkoztam egy pasival, akinek lehengerlő volt a személyisége, a humora, megegyezett a jövőképünk is.


Persze azonnal feltéptem a pólóját. Nem volt szépen formált kockahasa, ezért ejtettem a fenébe.


Most a Lacival vagyok együtt, igaz hogy naponta ver és megaláz mások előtt, de basszus, 8 kockája is van!!! Arra nem mondhatok nemet!!44!négy!



...mi járt a fejedben a kérdés feltevésekor, kedves Kérdező?

2019. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Nos hölgyeim uraim EZ a kettős mérce.
2019. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%
Csak ha nem találom meg az alompasimat!
2019. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Kockás has és kockás has között is van különbség. Csak a tökéletes testű álomférfi jöhet szóba. De csak akkor, ha milliárdos, van 3 diplomája, 22 centis a farka, 3 órán át tart egy menet, és egész éjjel tud nyalni.

Kihagytam valamit?

2019. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Kizárt. Csak a kockahasuaknak lehet parjuk.
2019. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha ilyen csak, akkor szóba se jöhet:

[link]


A belépő szint az ez:

[link]


Tőle már megkérdeznem, hogy mit dolgozik és mennyit keres.

2019. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

Ha már mindenki trollkodik

én nem fogok. xd

Szeretem, ha a másik sportos, de ki nem?!

Ha van egy szőke herceg és úgy néz rád, hogy szétázol, akkor ne haragudj, de le fogod tojni, hogy milyen a hasa.

2019. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!